Katowice

“Niedzielny obiad ”
Pierogi Swiata — recenzja

Pierogi Swiata
Nr 6 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Restauracja Pierogi Świata przechodzi właśnie wizerunkową rewolucję. W dniach od 2-go do 14-go września przeprowadzimy gruntowny remont lokalu. Stawiamy na nowoczesny, klimatyczny wystrój, sprzyjający udanym spotkaniom w gronie rodziny i przyjaciół w połączeniu z wyśmienitą kuchnią. Zapraszamy do lokalu od 15-go września.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z narzeczoną wybraliśmy się do lokalu, po przeczytaniu zachęcających recenzji.
Jako że jesteśmy miłośnikami pierogów, nie łatwo nas zadowolić, a jednak w tym miejscu się to udało. Jedliśmy wytrawnie i na słodko. Bardzo duży plus to fakt, że nożna mieszać rodzaj nadzienia, tak jak nam się spodoba, taki rodzaj dostajemy na talerzu.
Wszystko lepione na świeżo, wiec nie ma się do czego przyczepić.
Przy płatności, spotkał nas bardzo miły gest. Subtelny kawałek czekolady.

1  Dziękujemy, _ukaszg113

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi ok, ale cóż babcia robi milion razy lepsze :) spodziewałam się naprawdę czegoś wow. Niestety bardzo tłuste. Wiem, że pierogi nie należą do lekkich dań, ale nie każdy lubi, żeby pływały w tłuszczu. Wybór rodzajów smakowych ok. Niektóre połączenia naprawdę były ciekawe. Ceny trochę wysokie jak na pierogi. Mały lokal.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do pierogów trzeba mieć rękę, a oni zdecydowanie ją mają. Dla niezdecydowanych są mieszanki smaków. Gorąco polecam, a my na pewno tam wrócimy

1  Dziękujemy, olas745
Zrecenzowano 1 września 2019

no niestety pierogi mocno nierówne od bardzo dobrych po gorzej niż przeciętne sa lepsze miejsca z dobrymi pierogami

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, DayTrip737563
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

PIerogi wyśmienite , mix z sandaczem , łososiem,chłopskie,z kaszą i wątróbką...ciasto i nadzienie petarrrrdaaaa polecam , nietypowe smaki ...mmmmmniaaammmmmm

2  Dziękujemy, marcomarcos777

Pierogi Swiata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pierogi Swiata? Podziel się wrażeniami!