Katowice

“bo świetnych recenzjach spodziewałem się czegoś więcej”
Pierogi Swiata — recenzja

Pierogi Swiata
Nr 6 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Restauracja Pierogi Świata przechodzi właśnie wizerunkową rewolucję. W dniach od 2-go do 14-go września przeprowadzimy gruntowny remont lokalu. Stawiamy na nowoczesny, klimatyczny wystrój, sprzyjający udanym spotkaniom w gronie rodziny i przyjaciół w połączeniu z wyśmienitą kuchnią. Zapraszamy do lokalu od 15-go września.
Zrecenzowano 1 września 2019

no niestety pierogi mocno nierówne od bardzo dobrych po gorzej niż przeciętne sa lepsze miejsca z dobrymi pierogami

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, DayTrip737563

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

PIerogi wyśmienite , mix z sandaczem , łososiem,chłopskie,z kaszą i wątróbką...ciasto i nadzienie petarrrrdaaaa polecam , nietypowe smaki ...mmmmmniaaammmmmm

2  Dziękujemy, marcomarcos777
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy tutaj specjalnie zachęceni komentarzami innych odwiedzających. Pierogi w smaku faktycznie bardzo dobre i dobrze doprawione. Niestety czekaliśmy na nie ponad 40 min. Cena pierogów też nie należy do najniższych. Zamawialiśmy jeszcze zupy. W cenie 16 zł spodziewałam się większej ilości zupy a nie miseczki
Wystrój lokalu w porównaniu do ceny rachunku powala. Nie skorzystam już z tego miejsca, choć pierogi były dobre.

1  Dziękujemy, beatab9008
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PierogiSwiata, Właściciel, Pierogi SwiataOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowni Państwo bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej pierogarni i za recenzje. Cieszymy się że pierogi wam smakowały, jeśli chodzi o czas oczekiwania to wspomniane 40 minut jak na pierogi lepione na świeżo przy dużej ilości osób oczekujących nie jest niczym złym jest to średni czas oczekiwania w większości dobrych restauracji, wytłumaczeniem takich a nie innych cen jest to że kupujemy produkty z najwyższej półki aby potrawy z nich robione smakowały naszym klientom. Zgadzamy się w pełni co do wystroju i w związku z tym we wrześniu planowany jest remont i całkowita zmiana odsyłam na naszą stronę internetową. Pozdrawiamy serdecznie zespół Pierogi Świata

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie podane, dobre delikatne ciasto i aromatyczny farsz. Super! Leniwy klimat w sam raz na obiad czy podwieczorek, sporo miejsca w środku.

1  Dziękujemy, patrycjak815
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal jest niepozorny, położony na uboczu, niech nie zrazi Was wystrój (chociaż zapowiadany jest remont), tam na prawdę warto wejść. Lokal jest prowadzony przez przesympatyczne małżeństwo, którzy wkładają w to miejsce mnóstwo serca, co czuję się już od wejścia. Pierogi są wyśmienite, domowe, dobrze przyprawione, warto wziąć mix smaków. Oprócz tradycyjnych pierogów zamówiliśmy również chinkali - mimo, że nie były tak pięknie ulepione i gładkie jak te, które jadlam w Gruzji, broniły się niesamowitym smakiem! Pyszna jest też zupa borowikowa. Zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, Monika M

Pierogi Swiata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pierogi Swiata? Podziel się wrażeniami!