“Wyśmienite!!!”
Pierogi Swiata — recenzja

Pierogi Swiata
Nr 8 wśród 433 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pierogi, ciężko wybrać które najlepsze ale z jagnięciną i cielęcina z grzybami znakomite. Z dynią zaskakujący smak trzeba spróbować. Ciasto cienkie delikatne.

Dziękujemy, Paweł S

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zachwycające smaki pierogów delikatne ciasto i bardzo dobrze doprawione farsze - uczta dla podniebienia.A całość dopełnia czujna opiekuńcza iprzemiła atmosfera właścicieli czyli małżeństwa .a w naszym kraju to żadkość być obsługiwanym przez właścicieli restauracji.Bardzo polecam Barbara B.

Dziękujemy, Bozena K
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne domowe jedzenie, miła obsługa. Odejmuję jedną gwiazdkę za toaletę, która chyba dawno nie była porządnie ogarnięta ☹

Dziękujemy, Violetta G
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Polecam! Bardzo dobre jedzenie. Chociaż są to „tylko” pierogi to ich różnorodność w karcie oraz jakość i sposób podania tworzą z każdej wizyty niemałą przygodę. Właściciel jest bardzo miłą pomocną osobą. Całość dopina przyjemna muzyka.

Dziękujemy, Stivi A
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pierogarnia ,odkryta przez przypadek została moim numerem 1 w Katowicach. Właściciele bardzo sympatyczni , służący pomocą. Bardzo dużym plusem jest mix pierogów. Polecam to miejsce i na pewno bede tam wracal .

Dziękujemy, 280andrzej

Pierogi Swiata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pierogi Swiata? Podziel się wrażeniami!