“Jak u mamy.”
Pierogi Swiata — recenzja

Pierogi Swiata
Nr 9 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne domowe jedzenie, miła obsługa. Odejmuję jedną gwiazdkę za toaletę, która chyba dawno nie była porządnie ogarnięta ☹

Dziękujemy, Violetta G

Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Polecam! Bardzo dobre jedzenie. Chociaż są to „tylko” pierogi to ich różnorodność w karcie oraz jakość i sposób podania tworzą z każdej wizyty niemałą przygodę. Właściciel jest bardzo miłą pomocną osobą. Całość dopina przyjemna muzyka.

Dziękujemy, Stivi A
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pierogarnia ,odkryta przez przypadek została moim numerem 1 w Katowicach. Właściciele bardzo sympatyczni , służący pomocą. Bardzo dużym plusem jest mix pierogów. Polecam to miejsce i na pewno bede tam wracal .

Dziękujemy, 280andrzej
Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Fantastyczne ogromne pierogi Długo się czeka ale jest na co :) Czysto i bardzo miła obsługa. Można tez poprosić nie o jedn potrawę ale pomieszać sobie po 2 pierogi różne

Dziękujemy, doradca1
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj poniekąd przypadkiem, bo lokal do którego pierwotnie zamierzaliśmy był zamknięty. Spotkało nas pozytywne zaskoczenie. Od początku obsługujący bardzo pomocni, poradzono tam takie rozwiązanie żebyśmy mogli spróbować jak największej ilości smaków (a do wyboru jest caaaałe mnóstwo). Pierogi pyszne. Ceny przyzwoite. Na pewno tu jeszcze trafimy.

Dziękujemy, Justa74

Pierogi Swiata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pierogi Swiata? Podziel się wrażeniami!