“Typowa kuchnia głownie polska z akcentami niemieckimi”
WunderBAR — recenzja

WunderBAR
Zamów online
Nr 51 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Europejska, Niemiecka
Opis: Restauracja WunderBAR jest zlokalizowana w centrum Katowic, na ulicy Plebiscytowej 2. Serwujemy niemiecko - śląską kuchnię i podajemy najstarszy browar na świecie - Weinhenstephan! We wrześniu zapraszamy Państwa na Oktoberfest, gdzie ściągamy oryginalne oktoberfestowe piwo jak i szykujemy specjalną kartę, a od 11 listopada, zapraszamy na Gęsi Kołudzkie i inne gęsie specjały. Mamy już 16 lat i jesteśmy jedną z najstarszych i najlepszych restauracji na Śląsku. ZAPRASZAMY!
Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzenie bardzo smaczne z małym ale. To co polecam :golonko,bitki,kaczkę(to opinia żony),placki ziemniaczene (mało kto je teraz robi) najlepiej z wątróbką lub sosem grzybowym ,pierogi,żeberka,roladę,kluski,precle ....właściwie 80% menu...a te ale to niestety dodatki zarówno czerwona kapusta,buraczki porażka mizeria też mizeria no i wystrój lokalu trochę przyciężki,przyciemny jakby zakurzony.Dlatego tylko 4 Broni się smakiem.

Dziękujemy, DayTrip737563

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Będąc na OFF Festival 2019 postanowilśmy ze znajomymi skosztować klasyczny śląski obiad niedzielny: rosół, rolada z czerwoną kapustą i kluskami śląskimi,a na deser strudel. Pakiet za 45 złotych. Wszystko świetne i smaczne - oczywiście jak ktoś lubi ciężką, regionalną kuchnię;-) Domowe jedzenie - gotowane raz w tygodniu na niedzielne obiady. Popić trzeba oczywiście piwem - i tu mały minus: miało być niemieckie, lane z kija, a było z butelek. powinno się poinformować gości - zwłaszcza miłośników złotego trunku! W sumie polecam - na pewno niedzielny obiadek.

Dziękujemy, smakosz1101
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marcinzelazny, Właściciel, WunderBAROdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
Przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować za Pana opinię - bardzo cieszę się że smakowało Panu nasze jedzenie. Jeśli chodzi o piwo, to nie do końca było tak jak Pan mówi - pierwsze piwa, które Pan konsumował były z beczki, a dopiero później, w trakcie Pana obiadu, zostało zaserwowane piwo z butelki, z powodu braku kolejnego kega (niedziela i problem z dostawą przed weekendem od naszego dostawcy). Niemniej jednak gratuluje wyczucia smaku i bardzo przepraszam, że nie został Pan poinformowany o zmianie.

Z wyrazami szacunku
Właściciel

Zrecenzowano 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Korzystając z restaurant week poszliśmy pobróbować menu degustacyjnego. Kaszanką z cebulką i zimne wieprzowe nóżki bardzo smaczne. Danie główne pieczone golonko z kapustą bez zastzeżeń a mielone z ziemniaczki jedne z lepszych jakie jadłem. Całości dopełnił racuchy i lody chałwowe - pyszne. Nam jedzenie smakowało co do wystroju wnetrza to niekoniecznie moje klimaty.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Tomasz I
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja okropna. Ciemna i ponura. Jedzenie drogie i niesmaczne. Właściciele zamiast zajmować się goścmi zajmują się sobą. Właścicielka chodzi naburmuszona i nawet nie podeszla do naszego stolika tylko wysyłała swojego męża. Jesteśmy bardzo niezadowoleni. restauracja do dużej poprawki. Najlepsza zmiana będzie zmiana właścicieli ponieważ sprawiają że nie ma ochoty wracac do tej restauracji

Termin wizyty: styczeń 2019
2  Dziękujemy, markopolo02
Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla takiego pysznego jedzenia i elokwentnej obsługi chce się wracać :) bardzo polecam i ja chętnie będę wracać :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Juliabaczek

WunderBAR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w WunderBAR? Podziel się wrażeniami!