“SAKURA MEGA SUSHI”
Sakura Sushi Bar — recenzja

Sakura Sushi Bar
Nr 26 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja jak zawsze!!!
Wpadamy do Sakury regularnie od początku istnienia lokalu i stwierdzam, że trzymają poziom a co ważne nie maja obaw przed nowościami.
Nie jest to jedyny lokal w tej kategorii, w którym jedliśmy sushi, więc mam porównanie i wiem o czym pisze.

Pyszne urozmaicone sushi ale także kuchnia japońska. Gorąco polecamy!

Dziękujemy, AAdamek

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi duże i smaczne, duży wybor, lokal oprócz miejsca przy barze ma również stoliki na dwóch półpiętrach. Niestety ramen nie sprostał oczekiwaniom, smakował bardziej jak spolszczona wersja, która robię sama niż azjatycka zupa, jaka powinna być podana w takim miejscu. Ale dla samego sushi warto. Ceny adekwatne do jakosci

Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre. Sushi. Ciekawe połączenia smaków. Jedyna uwaga porcje sushi nieco zbyt duże. Trudno je na raz włożyć do ust. A to wg mnie w tym chodzi. Ale to jedyna drobna uwaga

Dziękujemy, marcint2019
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze przyznam ,że sushi w tym lokalu zaspokoi gusta najbardziej wybrednego smakosza. Cenowo jak to sushi tanio nie będzie ale jeśli już macie się zdecydować na sushi to tylko w Sakurze! Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, 476marcins
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Co tu dużo pisać ... mega duze rolki napchane spora ilością miesa czy ryby... ceny przyzwoite...obsługa 11/10 mega polecam !!!

Dziękujemy, 642waltere

Sakura Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sakura Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!