“Jeśli sushi to tylko tam”
Sakura Sushi Bar — recenzja

Sakura Sushi Bar
Nr 14 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018

Przepyszne sushi, wymyślane pod ciebie przez kelnerów. Naprawdę się starają. Zresztą co tu mówić, sobotni wieczór pełno, i do tego nie było osoby która by napiwku nie zostawiła. To mówi samo za siebie. Świetnie spędzony czas, niemożliwie najedzeni więc szczęśliwi. Na pewno wrócimy. Atmosfera super, kelnerki również. Jedzenie pyszne.

Dziękujemy, olaborsola

Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa i przepyszne jedzenie! Wzięliśmy zupy&sushi oraz herbatę. Za 100 zł mogliśmy przenieść się do Japonii ;) miejsce warte swojej ceny. Wciąż pamiętam zachwyt za pierwszym razem (i moje nieogarnięcie pałeczek...) i mam ochotę tam wrócić. To takie miejsce, w którym można się tylko zakochać. Jak myślę o tych pysznościach, to aż ślinka cieknie!
Świetne miejsce na randkę.

Dziękujemy, Alicja N
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

To już kolejna wizyta w sakurze. Zawsze jest pysznie i miło.
Szczególnie polecam maki z łososiem marynowane w pomarańczach. Palce lizać!

Dziękujemy, Kasia G
Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsluga oraz lokal na b.dobrym poziomie. Ramen jest ok ale chyba troche przesadzony oraz za ostry. Sushi dobre ale mozna popracowac na forma podania.

Dziękujemy, Mike868686
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedno z lepszych sushi jakie miałem okazje spróbować. Obsługa sympatyczna, atrakcyjny wystrój i przystępne ceny. Lokal zdecydowanie godny polecenia.

Dziękujemy, Tomasz U

Sakura Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sakura Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!