“Smacznie”

Restauracja Stare i Nowe
Nr 34 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 11 września 2019

Jedzenie bardzo smaczne. Menu proste i czytelne. Czas oczekiwania (wbrew temu co napisane w menu, że trzeba poczekać bo wszystko robione jest na świeżo) zajął może z 10-15 minut więc naprawdę szybko.

Dziękujemy, CallMeLuci96

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Restauracja ma pyszne jedzenie swietna obsluge naprawdę na poziomie wystrój i cala otoczka bardzo przyjemne zaskoczyl nas milo taras na którym zjedlismy przepyszna sałatke z kurczaczkiem i borówkami
Sos winegret pychaaa
Gorąco polecam to miejsce i napewno je odwiedzę ponownie gdy tylko bede w Katowicach

2  Dziękujemy, Magdalena Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bożena G, Kierownik, Restauracja Stare i NoweOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy znów!

Zrecenzowano 1 lipca 2019

Pyszna pizza na dobrym, cienkim cieście, Pani obsługująca zaproponowała dobre wino, wykazując się wiedzą na temat winnej oferty. Polecam !

Dziękujemy, jadwigaz2018

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy do nas ponownie :)

Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Atutem jest niewielki wybór dań( przynajmniej mam pewność, że nie mrożonek), dla każdego coś pysznego... czuć w smaku, że produkty są dobrej jakości i świeże. Obsługa troskliwą, uprzejma acz nienarzucajaca się. Miejsce przestronne i czyste. Gorąco polecam dla smakoszy!

Dziękujemy, BeataC18
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza duża zaleta - mają władny parking dla gości, a centrum Katowic to ważne. Sympatyczny, zachęcający choć tradycyjny wystrój, swobodna przestrzeń między stolikami. Kluski śląskie, modra kapusta i golonka - wyśmienite. Bardzo dobę i tanie wina. Choć menu nie jest zbyt obszerne można wybrać naprawdę kilka dobrych i smacznych dań. Wegetarianie też znajdą tu swoje ulubione dania.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka

Restauracja Stare i Nowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stare i Nowe? Podziel się wrażeniami!