“Pizza włoska czy włochata?”

Restauracja Stare i Nowe
Nr 34 wśród 438 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wielki szyld głosi "Do każdej pizzy piwo gratis", przypatrując się bliżej widać dopisek "0,2 Żywiec". Niestety - możecie tego i tak nie dostać, ale w zamian na waszej pizzy pojawi się dodatek. Oprócz warstwy sera o grubości prawie 1 cm (wiemy, że nie żałują!) możecie dostać długi czarny włos, który zczepi kawałki. Pizza poza tym i tak bez szału, styl włoski.
Obsługa wybrnęła oferując brak opłaty za tę pizzę, chyba pani menadżer bardzo ok, ale pozostała część obsługi sprawiła wrażenie jakby obraziła się, że zgłosiliśmy problem.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, szperator
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bożena G, Kierownik, Restauracja Stare i NoweOdpowiedź udzielona 11 września 2018

Bardzo przepraszamy za incydent z pizzą, to rzeczywiście nie powinno było się zdarzyć. Przykro nam jednak widzieć taką opinię, skoro Pana "reklamacja" została przyjęta i nie płacił Pan za zamówiony posiłek. Co do odczucia, że obsługa się obraziła, to są to zarzuty bezpodstawne - nic takiego nie miało miejsca, jesteśmy dorośli :) Jeżeli ma Pan ochotę na większe piwo, to oczywiście zawsze można je zakupić. Promocja z darmowym piwem do pizzy dotyczy - tak jak Pan słusznie zauważył (i nie jest to tajemnicą) - małego lanego piwa Żywiec o pojemności 0,2 L. Ponieważ nie każdy pije alkohol, to nie stawiamy piwa od razu na stole, wystarczy wyrazić chęć jego otrzymania. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ceny adekwatne do jakości serwowanych potraw. Obsługa bardzo uprzejma i zaangażowana. Klimat do mnie nie przemawia ale to miejsce ma swoją duszę .

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, pawe_k37
Zrecenzowano 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem i początkowo z dużymi obawami, witani obrzydliwym ogródkiem piwnym. W środku wystrój zdecydowanie lepszy. Bardzo słaba obsługa, długie oczekiwanie na podanie karty, kolejne minuty spędzone na czekaniu aby ktoś podszedł i przyjął zamówienie. To samo miało miejsce kiedy poprosiliśmy o rachunek, po ponad 10 minutach oczekiwania sami podeszliśmy do baru zapłacić. Czas oczekiwania na dania bardzo długi ok 45 minut (środek tygodnia, godzina 18, zajęte 3 stoliki). Przechodząc do menu wyglada ciekawie, dużo fajnie zapowiadających się dań. Wybraliśmy polędwiczkę wieprzową oraz linguine al cartoccio z owocami morza. Makaron był bardzo smaczny, fajnie podany z doskonałym sosem pomidorowy. Natomiast moje polędwiczki faszerowane były piersią z kurczaka. No cóż dawno nie jadłam tak suchej i twardej polędwiczki. Nadal nie rozumiem jak można podać coś tak słabego w otoczeniu wyśmienitego sosu kurkowego.
Bardzo dobra lemoniada.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, gosia_gol
Zrecenzowano 22 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dzisiaj 22 czerwca i jesteśmy mega rozczarowani. Stek tragedia nie da się tego pogryść.Żeberka w miodzie... żart. Byliśmy tu rok temu i jedzenie było super ale chyba przez rok coś poszło nie tak. Nie polecam. Dodatkowo miło było by jakby obsługa wiedziała coś o 31 potrawach, które restauracja ma w ofercie. No chyba to nie problem się nauczyć tak nie wielu potraw.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Tomasz Ś
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy świeżo po otwarciu restauracji, trochę długo czekaliśmy na obsługę ale poza tym maja naprawdę smaczna pizzę na cienkim cieście, naprawdę smakuje jak we Włoszech! Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 631u_kac

Restauracja Stare i Nowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stare i Nowe? Podziel się wrażeniami!