“Ciekawa restauracja ”

Restauracja Stare i Nowe
Nr 34 wśród 438 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ceny adekwatne do jakości serwowanych potraw. Obsługa bardzo uprzejma i zaangażowana. Klimat do mnie nie przemawia ale to miejsce ma swoją duszę .

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, pawe_k37

Zrecenzowano 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem i początkowo z dużymi obawami, witani obrzydliwym ogródkiem piwnym. W środku wystrój zdecydowanie lepszy. Bardzo słaba obsługa, długie oczekiwanie na podanie karty, kolejne minuty spędzone na czekaniu aby ktoś podszedł i przyjął zamówienie. To samo miało miejsce kiedy poprosiliśmy o rachunek, po ponad 10 minutach oczekiwania sami podeszliśmy do baru zapłacić. Czas oczekiwania na dania bardzo długi ok 45 minut (środek tygodnia, godzina 18, zajęte 3 stoliki). Przechodząc do menu wyglada ciekawie, dużo fajnie zapowiadających się dań. Wybraliśmy polędwiczkę wieprzową oraz linguine al cartoccio z owocami morza. Makaron był bardzo smaczny, fajnie podany z doskonałym sosem pomidorowy. Natomiast moje polędwiczki faszerowane były piersią z kurczaka. No cóż dawno nie jadłam tak suchej i twardej polędwiczki. Nadal nie rozumiem jak można podać coś tak słabego w otoczeniu wyśmienitego sosu kurkowego.
Bardzo dobra lemoniada.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, gosia_gol
Zrecenzowano 22 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dzisiaj 22 czerwca i jesteśmy mega rozczarowani. Stek tragedia nie da się tego pogryść.Żeberka w miodzie... żart. Byliśmy tu rok temu i jedzenie było super ale chyba przez rok coś poszło nie tak. Nie polecam. Dodatkowo miło było by jakby obsługa wiedziała coś o 31 potrawach, które restauracja ma w ofercie. No chyba to nie problem się nauczyć tak nie wielu potraw.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Tomasz Ś
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy świeżo po otwarciu restauracji, trochę długo czekaliśmy na obsługę ale poza tym maja naprawdę smaczna pizzę na cienkim cieście, naprawdę smakuje jak we Włoszech! Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 631u_kac
Zrecenzowano 11 maja 2018

Udaliśmy się z narzeczonym do restauracji w piątkowy wieczór z obawą o wolny stolik. Na szczęście nie było problemu :) Restauracja ma bardzo ładny wystrój. Największe wrażenie zrobiła na mnie obsługa - bardzo profesjonalna. Jedzenie przepyszne, makaron z owocami morza niebo w gębie.

Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, cyganmichelle

Restauracja Stare i Nowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stare i Nowe? Podziel się wrażeniami!