“Jest smacznie! ”

Restauracja Stare i Nowe
Nr 26 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy świeżo po otwarciu restauracji, trochę długo czekaliśmy na obsługę ale poza tym maja naprawdę smaczna pizzę na cienkim cieście, naprawdę smakuje jak we Włoszech! Polecam

Dziękujemy, Uśka C

Zrecenzowano 11 maja 2018

Udaliśmy się z narzeczonym do restauracji w piątkowy wieczór z obawą o wolny stolik. Na szczęście nie było problemu :) Restauracja ma bardzo ładny wystrój. Największe wrażenie zrobiła na mnie obsługa - bardzo profesjonalna. Jedzenie przepyszne, makaron z owocami morza niebo w gębie.

Polecam!

Dziękujemy, cyganmichelle
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie mila obsługa ☺za każdym razem gdy jesteśmy w Katowicach to udajemy się do Stare i Nowe

1  Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano 25 marca 2018

Smaczny, niedzielny obiad w miłej atmosferze. Lokal na 2 poziomach, latem miejsca przed lokalem i na tarasie na piętrze. Obsługa sprawna i miła. Czas oczekiwania na realizację zamówienia odpowiedni. Dania bardzo ładnie podane, smaczne i o odpowiedniej temperaturze. Zamówiliśmy krem imbirowy i zupę z leśnych grzybów, pierś kurczaka z grilla z pęczakiem buraczanym, gulasz z dzika, napoje. W karcie sporo innych, ciekawych propozycji, więc raczej "jest do czego wracać" :) Dania podane na dekoracyjnych talerzach, z dobrej jakości sztućcami. Miejsce warte polecenia i powrotu w celu sprawdzenia innych dań z karty!

1  Dziękujemy, Kemp_Igo
Zrecenzowano 10 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bez rezerwacji, przypadkiem, ale wizyta bardzo udana. Na początek zostaliśmy zaproszeni na piętro ponieważ dół był pełny, wyszło jak najbardziej na plus ponieważ mieliśmy całe piętro dla siebie. Pani nas obsługująca szybciutko zapaliła świeczki, lampki i inne bieloty łacznie z muzyką z którą trochę walczyli ale było ok. Zupa grzybowa bardzo smaczna, tydzień temu w innym miejscu ją jedliśmy i nie była tak aromatyczna i nie miała tylu prawdziwych grzybów. Na danie główne mój makaron z krewetkami i chorizo a od męża gulasz z dzika smakowały tak, że nic dodać nic ująć. Może jedynie makaron jak dla mnie straasznie gorący, ale to drobnostka. Może i szkoda, że nie załapaliśmy się na deser bo musieliśmy biec dalej. Z czystym sumieniem polecamy :)

Dziękujemy, Weronika M

Restauracja Stare i Nowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stare i Nowe? Podziel się wrażeniami!