“Przepyszne jedzonko :)”

Restauracja Stare i Nowe
Nr 33 wśród 458 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 11 maja 2018

Udaliśmy się z narzeczonym do restauracji w piątkowy wieczór z obawą o wolny stolik. Na szczęście nie było problemu :) Restauracja ma bardzo ładny wystrój. Największe wrażenie zrobiła na mnie obsługa - bardzo profesjonalna. Jedzenie przepyszne, makaron z owocami morza niebo w gębie.

Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, cyganmichelle

Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie mila obsługa ☺za każdym razem gdy jesteśmy w Katowicach to udajemy się do Stare i Nowe

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano 25 marca 2018

Smaczny, niedzielny obiad w miłej atmosferze. Lokal na 2 poziomach, latem miejsca przed lokalem i na tarasie na piętrze. Obsługa sprawna i miła. Czas oczekiwania na realizację zamówienia odpowiedni. Dania bardzo ładnie podane, smaczne i o odpowiedniej temperaturze. Zamówiliśmy krem imbirowy i zupę z leśnych grzybów, pierś kurczaka z grilla z pęczakiem buraczanym, gulasz z dzika, napoje. W karcie sporo innych, ciekawych propozycji, więc raczej "jest do czego wracać" :) Dania podane na dekoracyjnych talerzach, z dobrej jakości sztućcami. Miejsce warte polecenia i powrotu w celu sprawdzenia innych dań z karty!

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, Kemp_Igo
Zrecenzowano 10 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bez rezerwacji, przypadkiem, ale wizyta bardzo udana. Na początek zostaliśmy zaproszeni na piętro ponieważ dół był pełny, wyszło jak najbardziej na plus ponieważ mieliśmy całe piętro dla siebie. Pani nas obsługująca szybciutko zapaliła świeczki, lampki i inne bieloty łacznie z muzyką z którą trochę walczyli ale było ok. Zupa grzybowa bardzo smaczna, tydzień temu w innym miejscu ją jedliśmy i nie była tak aromatyczna i nie miała tylu prawdziwych grzybów. Na danie główne mój makaron z krewetkami i chorizo a od męża gulasz z dzika smakowały tak, że nic dodać nic ująć. Może jedynie makaron jak dla mnie straasznie gorący, ale to drobnostka. Może i szkoda, że nie załapaliśmy się na deser bo musieliśmy biec dalej. Z czystym sumieniem polecamy :)

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Weronika M
Zrecenzowano 9 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy wolne od dzieci, które sprzedaliśmy babci. Wybraliśmy się z żoną na kolację we dwoje i trafiliśmy do "Stare i Nowe". Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła. Polecamy

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, roosair

Restauracja Stare i Nowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stare i Nowe? Podziel się wrażeniami!