“Klimatyczne miejsce”

Pierogarnia Na Gliwickiej
Nr 34 wśród 447 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 23 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce choć malutkie :-)
Obsługa bardzo miła, Pani chętnie wyjaśniła co dokładnie znajduje się w farszu.
Pierożki smaczne, ciasto w sam raz. Za to barszczyk idealny.
Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Agnes181jaw

Zrecenzowano 27 października 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal w sumie w porządku, ma być trochę jak w domu ale jak dla mnie mało przytulny. Jedzenie, zamówiłam pierogi na słodko i rzeczywiście tak było aż za bardzo. Pierogi z jabłkami miały przesłodzony farsz a z serem były zbyt mocno posypane cukrem. Nie skreślam ich a chętnie spróbuje inne dania.
Obsługa bardzo miła.
Na minus - likwidacja kącika dla dzieci.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 11 października 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi jakie jadłem poza domem :)... I do tego w świetnej cenie. Polecam szczerze i oby tak dalej.

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, pawe_b31
Zrecenzowano 23 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne,pyszne pierożki , zupki rowniez sprawdzone: żurek jak i różnego rodzaju kremy:-) . Pierogi na slodko, na slono. Obsluga przemila:-)Gorąco polecam ;-)

Termin wizyty: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, Dorota K
Zrecenzowano 20 września 2017

Wnętrze, obsługa i atmosfera na 5. Pierogi są tak pyszne i różnorodne, że ciężko to opisać. Choć jest całkiem drogo, to warto, bo nie ma lepszych pierogów.

Termin wizyty: maj 2017
2  Dziękujemy, 430wojciechg

Pierogarnia Na Gliwickiej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Na Gliwickiej? Podziel się wrażeniami!