“Po prostu doskonałość!”
Kyoto Sushi — recenzja

Kyoto Sushi
Zamów online
Nr 2 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Przepiękne wnętrze, przemiła obsługa i przepyszne jedzenie! Tak można podsumować naszą pierwszą i na pewno nie ostatnią wizytę w Kyoto! Absolutnie nasz nowy numer 1 w Katowicach!

Dziękujemy, Z5883FHmonikab

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiamy to miejsce za bardzo miłą i profesjonalna obsługę, wystrój, klimat i przede wszystkim sushi, pyszne i pięknie podane. Zawsze chętnie wracamy i bardzo polecamy. Zdecydowanie jenda z najlepszych restauracji w Katowicach.

1  Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla par, dla większej/mniejszej grupy znajomych, dla rodzin. I nie tylko, dla każdego kto chce zjeść posiłek w luksusowym i przytulnym miejscu. Menu rozbudowane, ale nie za długie. Duży wybór rolek, a fantazja Sushi Master’ów potrafi zaskoczyć Przystawki, zupy, dania główne, desery. Dla każdego coś dobrego. Obsługa profesjonalna, służą pomocą nie tracąc na ani trochę na klasie z jaką obsługują klienta płacisz nie tylko za jedzenie, ale również za atmosferę i jakość obsługi. Tutaj mogę płacić nawet więcej i będę wracać do tej restauracji,.

Dziękujemy, anka_n_kowalska
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje Kyoto polecam szczególnie. Fajne wnętrza utrzymane w japońskiej aurze. Obsługa świetna. Sushi przepyszne.

1  Dziękujemy, Katarina32065
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny zawitaliśmy w tej restauracji. Oczywiście i tym razem było miło i smacznie. Deserek też był rewelacyjny.

Dziękujemy, g_klassa

Kyoto Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kyoto Sushi? Podziel się wrażeniami!