“Duży wybór dobrych burgerów.”
Mad Mick — recenzja

Mad Mick
Nr 22 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery bardzo dobrze przygotowane, ilość sosów jakie można użyć nieograniczona! Obsługa bardzo miła! Cena również dobre.

Dziękujemy, Bodzio T

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce dwa, trzy razy w miesiącu, ale popularność źle wpłynęła na Mad Mick. Mięso było grubo zmielone i twarde. Bułka najgorszej jakości i stara, a nowo zatrudniona powinna się dużo nauczyć od starej ekipy.

Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razy i niestety zawsze wychodziłem żałując że nie wybraliśmy się chociażby do GrillPointa który jest stosunkowo niedaleko.
Burgery są ok, ale wiecznie odnoszę wrażenie że brakuje w nich podstawowych przypraw soli/pieprzu.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, micha_m738
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Od jakiegoś czasu widzę że ludzi jakby co raz mniej... kiedyś było mega ciężko o stolik. Ale do rzeczy.. skusiłem się na madmicka po dłuższej przerwie, bułka się zmieniła na minus. BARDZO RZADKO wysmażą mięso tak jak należy, niestety ten problem istniał już kiedyś. Frytek też jakby mniej. Mad micku - kiedyś robiłeś to lepiej - i myślę że to widać gołym okiem.

Dziękujemy, mrojek123
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt na mapie Górnego Śląska jeśli chodzi o burgerownie, absolutny top. Bywam średnio raz na dwa tygodnie i nigdy się nie zawiodłem a naprawde z „niejednego pieca jadłem”. Miła konkretna obsługa i przedobre jedzenie.

Dziękujemy, tomekgulc

Mad Mick — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Mad Mick? Podziel się wrażeniami!