“Nawet nawet”
Mad Mick — recenzja

Mad Mick
Nr 20 wśród 428 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przeciętnie. Da się zjeść, nawet dobre burgery. Żeby zjeść większą grupą trzeba dokonać rezerwacji bo po prostu nie będzie miejsca. Mało ogólnej przestrzeni jadalnej. Nastawienie baru/pubu bardziej niż restauracji. W karcie dziwne ciekawe burgery mogą zainteresować smakoszy. Fajny lokal na szybkie jedzenie ale nie spodziewajcie się rewelacji.

Dziękujemy, Jakub G

Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Burgery pycha. Fajny wybór propozycji, wersja z serem pleśniowym i gruszką fenomenalna. Ciekawy pomysł z zestawem sosów na stolik. Smaczne frytki. Obsługa jak najbardziej na plus. Popołudniami ciężko o miejsce w lokalu - co jest jego najlepszą reklamą.

Dziękujemy, Justa74
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w Katowicach! Najlepsze mięso, najpyszniejsza bułka i dodatki! Stały punkt na mapie Katowickiej gastronomi

Dziękujemy, Szymon M
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Do jakości jedzenia przyczepić się nie można. Pierwsza klasa. Wysmażone tak jak zamawialiśmy. Burger smakowo super. Frytki również. 6 sosów do wyboru.
Zastrzeżenia jedynie do obsługi. Zamawiałem piwo Primator IPA, dostałem Primator WEIZENBIER. Pani stwierdziła, że przecież chciałem PRIMATORA :(

Dziękujemy, skipper_hqst
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety trochę się zawiodłam. Kiepskie mięso, pierwszy raz mi się zdarzyło, że miałam problemy z pogryzieniem burgera ze względu na jakieś przerosty :/ frytki też jakieś nie super. Wolałabym móc zamówić samego burgera w normalniej cenie, a nie koniecznie w zestawie z frytkami. Na plus z pewnością różne sosy.

Dziękujemy, Weronika M

Mad Mick — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Mad Mick? Podziel się wrażeniami!