“Najlepsza!”
Len Arte — recenzja

Len Arte
Nr 24 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Moja miłość ;) Uwielbiam ich pizze, kawę, wszystko! Uwielbiam ich klimat niezobowiązujący, domowy, swojski. Bardzo, bardzo polecam :), a właścicieli pozdrawiam!

Dziękujemy, anita0p

Najlepsza włoska restauracja w Katowicach. Przystępne ceny, krótki czas oczekiwania, przytulne wnętrze i PYSZNE SMAKI. Polecam każdemu miłośnikowi włoskich dań ❤️

Dziękujemy, julia-stepien
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w Katowicach. Zdecydowanie polecam a kolejka i brak miejsc jest tylko świadectwem jakości

Dziękujemy, Piotr F
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna włoska pizza, przyjemny lokal i miła obsługa. Ja na nic nie mogę narzekać. Jestem fanką włoskiej kuchni i tu jedzenie mi bardzo smakowało. Także znajomi, z którymi przyszłam byli zachwyceni.

Dziękujemy, asia_joanna3674
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo tłumów nie polecam. Beznadziejne jedzenie bez smaku. Skladniki z biedronki a nie z Włoch! Makarony porażka i pizza tez słaba. Lepiej przejsc kilka krokow dalej do Boo Bar na zajebistą pizzę;)

Dziękujemy, 756agnieszkam

Len Arte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Len Arte? Podziel się wrażeniami!