Katowice

“Świetna pizza”
Len Arte — recenzja

Len Arte
Nr 24 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w Katowicach. Zdecydowanie polecam a kolejka i brak miejsc jest tylko świadectwem jakości

Dziękujemy, Piotr F

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna włoska pizza, przyjemny lokal i miła obsługa. Ja na nic nie mogę narzekać. Jestem fanką włoskiej kuchni i tu jedzenie mi bardzo smakowało. Także znajomi, z którymi przyszłam byli zachwyceni.

Dziękujemy, asia_joanna3674
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo tłumów nie polecam. Beznadziejne jedzenie bez smaku. Skladniki z biedronki a nie z Włoch! Makarony porażka i pizza tez słaba. Lepiej przejsc kilka krokow dalej do Boo Bar na zajebistą pizzę;)

Dziękujemy, 756agnieszkam
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Dobra restauracja to nie tylko dobre jedzenie, ale również odpowiednia obsługa. W Len Arte obsługa czerpie złe wzorce z właścicielki, która potrafi publicznie zlinczować klienta, który odważy się skrytykować zamówione danie. Zwrócenie przez klienta uwagi na jakość zamówionego dania traktowane jest przez kelnerki jako zniewaga, a sposób w jaki odpowiadają określiłabym jako co najmniej nie na miejscu. Nie polecam.

2  Dziękujemy, mysliweczkam
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ewentualnie brak serca do obsługi, jedzenia byłam po dłuższej przerwie i okropny zawód. Dawałam im kilka szans każda kolejna gorszej

Dziękujemy, martynix

Len Arte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Len Arte? Podziel się wrażeniami!