“Beznadziejne jedzenie ”
Len Arte — recenzja

Len Arte
Nr 25 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo tłumów nie polecam. Beznadziejne jedzenie bez smaku. Skladniki z biedronki a nie z Włoch! Makarony porażka i pizza tez słaba. Lepiej przejsc kilka krokow dalej do Boo Bar na zajebistą pizzę;)

Dziękujemy, 756agnieszkam

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Dobra restauracja to nie tylko dobre jedzenie, ale również odpowiednia obsługa. W Len Arte obsługa czerpie złe wzorce z właścicielki, która potrafi publicznie zlinczować klienta, który odważy się skrytykować zamówione danie. Zwrócenie przez klienta uwagi na jakość zamówionego dania traktowane jest przez kelnerki jako zniewaga, a sposób w jaki odpowiadają określiłabym jako co najmniej nie na miejscu. Nie polecam.

2  Dziękujemy, mysliweczkam
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ewentualnie brak serca do obsługi, jedzenia byłam po dłuższej przerwie i okropny zawód. Dawałam im kilka szans każda kolejna gorszej

Dziękujemy, martynix
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Jestem fanem pizzy ale tak spalonej , obrzydliwej to jeszcze nie jadłem , nie wiem skąd się wzięły pozytywne opinie?.
Klienci obok mnie tez byli zdegustowani tą pseudo pizzą

1  Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny lokal z bardzo włoską nutą siedzisz w samym sercu Katowic i z każdym kęsem pizzy czujesz Włochy.. Świeże produkty, cieniutkie, chrupiące ciasto! Polecam!

Dziękujemy, Patrycja R

Len Arte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Len Arte? Podziel się wrażeniami!