Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Rewelacja

Dawno tak dobrze się nie bawiłem, wystrój klubu jak i obsługa na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze... Przeczytaj więcej

204robfil
POLECAM!

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
AniaF262

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepszy klub w Katowicach, szeroki wybór alkoholi na barze, miła obsługa. Kilka sal tanecznych do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Już sam wjazd przeszkloną windą robi klimat :)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, AniaF262
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Klub sam w sobie nie mam pojęcia. Zapłaciłem za bilet po czym jakiś bezmózgi troglodyta na bramce chciał się chyba dowartościować i stwierdził, nie mogę wejść bo się uśmiecham (a przecież oczywiste że wchodziłem na stypę do tego lokalu). Nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za wstęp, ani za szatnię, za którą też zapłaciłem wchodząc. Jak dla mnie coś jest nie tak. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Świetna muzyka, otwarci ludzie, nietuzinkowe, ciekawe eventy które są tam organizowane. Naprawdę wymarzona zabawa i gorąca atmosfera! Polecam wybrać się ze znajomymi ale i w pojedynkę też spędzicie bardzo miło i przyjemnie czas.

Dziękujemy, Kerty777
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Wybralismy sie z paczką znajomych, od wejścia wjeżdżamy szklanymi windami z których widać całe Katowice, 3 sale muzyczne pozwolily nam znaleźć swoje miejsce w tym klubie. Skorzystałem z restauracji niebo w gębie a ceny naprawde przystepne na kazda kieszenlń.

Dziękujemy, jonek25
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Zmiana lokalizacji na wielki plus, centrum Katowic, wyjazd do klubu windami z pięknym widokiem, trzy odmienne sale muzyczne, restauracja! Polecam

Dziękujemy, konjedPL