“Indyjskie smaki”

Restauracja Masala House
Zamów online
Nr 15 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Lokal odwiedziliśmy rodzinnie (5 osób), więc możemy przekrojowo ocenić tak dania, jak i obsługę. Zacznę może od wystroju, który nie jest spektakularny, ale oddaje charakter i korzenie tej restauracji. Obsługa jest profesjonalna, miła i uczynna. Przystawkę dostaliśmy po kilku minutach, a dania główne zostały podane jednocześnie po kolejnych kilku minutach. Jedzenie okazało się pyszne i pełne smaku, choć lekkie rozczarowanie odnośnie ostrości, gdyż większość naszych dań miało oznaczenie 2 papryczek, lecz ostrości było tyle co kot napłakał. Jak dla mnie jest to spory minus, bo jednym z ważniejszych walorów tejże kuchni jest jej pikantność, której tu zabrakło. W siostrzanej restauracji (Thali House) posiłki były tak pikantne, że wyciskało nam łzy z oczu.Rachunek nie był niski (350 zł za 5 osób), mimo to daję 4 (z małym minusem), bo dobrze się bawiliśmy i głodni z restauracji nie wyszliśmy.

Dziękujemy, bastus1972

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce teorię na uboczu, ale warte odwiedzenia. Bogata w propozycje karta, ceny rozsądne, miła obsługa. No i smak! Czuje się, że Kucharze wkładają pracę i serce.

Piwa indyjskie dopełniają całości. Do polecenia!

Dziękujemy, pzbieg
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nasz pierwszy raz w indyjskiej restauracji. Jedzenie bardzo dobre, fajnie przyprawione i ładnie podane. Na miejscu nie było tłumów, dania zostały podane szybko przez miłą obsługę.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, hen_daleko
Zrecenzowano 26 maja 2019

Rodzinny obiad , wybieramy Masala House – lokal położony w pobliżu SUPERSAMU i dworca autobusowego w piwnicach jakiegoś budynku. Sala restauracyjna nieduża i ciasna , kilka stolików. Obsługa niestety dość ospała czekamy na kartę około 15 minut i dostajemy ją w języku angielskim. Dopiero po chwili w miarę oddawania kart przez innych klientów otrzymujemy tę w języku polskim. Zamawiamy napoje i jakieś indyjskie wino, nawet dobre. Teraz obsługa trochę sprawniejsza. Rozpoczynamy : Zupy krem z krewetkami nie zamawiajcie, nie dobry , zupa Manchow z kurczakiem – dużo lepiej , ale określę ją jako poprawną. Dania główne to kurczak w curry – słabo nie polecam , wołowina tez niestety nie dobra . Dużo lepiej wypadają krewetki a rewelacyjnie indyjski chlebek z czosnkiem ( najlepszy !!!) . ceny jak na klasę jedzenia wysokie, sama restauracja wymaga odnowienia , toaleta w stanie strasznym ( zdjęcia) , raczej już tu nie wrócę.

Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce z pyszna indyjska kuchnią. Zamówilam ryż z krewetkami na ostro. Krewetki idealnie przyrządzone. Zamowilismy rownież pierozki i chlebek indyjski, wszystko podane bardzo szybko . Przy kolejnej wizycie w Katowicach napewno wrocimy do tego miejsca.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, nataliabX2481QC

Restauracja Masala House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Masala House ? Podziel się wrażeniami!