“Polecam”
Restauracja Śląska — recenzja

Restauracja Śląska
Nr 136 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Wnętrza Restauracji Śląskiej mieszczącej się w Spodku w Katowicach zostały zaprojektowane i wykonane z największą pieczołowitością oraz przywiązaniem uwagi do najmniejszych szczegółów. We wnętrzu można obejrzeć zdjęcia z budowy Spodka - najbardziej rozpoznawalnego budynku w Katowicach. Naszym głównym celem było zapewnienie odpowiedniego klimatu sprzyjającego rodzinnym, biznesowym, czy po prostu rozrywkowym spotkaniom. W tej magicznej scenerii, każdy będzie czuł się dobrze. Restauracja Śląska serwuje dania kuchni śląskiej łącząc tradycyjne receptury z nowoczesnością.

Moja kolejna wizyta w restauracji bardzo Smacznie, super podane.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa
Polecam.

Dziękujemy, Andrzej S

Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie typowo śląskie, dobrze przyprawione, ciekawie podane. Smaczne. Jeżeli chodzi o obsługę kelnerską to totalna porażka. Chaos i bardzo długie oczekiwanie na dania.

Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019

Czas oczekiwania nie należy do najkrótszych, ale jak już dostanie się zamówione danie.... Niebo w gębie :) Smaczne, pyszne, nieziemskie, długo by można chwalić. Dla mnie było ekstra, wrócę i będę polecać :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Wanilove86
Zrecenzowano 21 lutego 2019

Wraz z dziećmi wybraliśmy się na rodzinny, niedzielny obiad. Jedzenie pyszne - rolada z kluskami i modrą kapustą jak u mamy (a może i lepsza)! Dzieciaki zażyczyły sobie krupnik - nie pamiętam kiedy tak szybko zjadły obiad :) Ogromny plus za animacje oraz kącik bajtla - dzieci wniebowzięte a my mieliśmy chwilę żeby w spokoju napić się poobiedniej kawy! Obsługa uśmiechnięta wita już od wejścia!
Polecam! Zdecydowanie wrócimy i będziemy namawiać znajomych!!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, 981spinka
Zrecenzowano 19 lutego 2019

Profesjonalna obsługa, wszystko szybko i sprawnie. Pyszne dania, w szczególności tradycyjny śląski obiad (pyszny rosół, rolada, czerwona kapusta, kluski). Na pewno tam wrócimy! Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Marzena S

Restauracja Śląska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Śląska? Podziel się wrażeniami!