Katowice

“Znakomita kuchnia, jedna z najlepszych restauracji w Katowicach”

Restauracja Kuchnia Otwarta
Nr 63 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Kuchnia Otwarta to restauracja wyjątkowa. Specjalizuje się w doskonałej kuchni śląskiej i polskiej w nowoczesnym wydaniu. Jest otwarta, by zapewnić bezpośredni kontakt kucharzy z gośćmi. Francuski sposób serwowania potraw sprawia, że każdy może się u nas poczuć wyjątkowo. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych i lokalnych produktów, a nad ich jakością czuwa Szef Kuchni Krzysztof Peć.
Zrecenzowano 6 września 2019

Krótka karta uatrakcyjniona przez sezonowe menu, kryje w sobie specjały kuchni śląskiej oraz kilka pozycji klasycznych. Z całą pewnością wrócę tu by spróbować kolejnych pysznych dań. Znakomita obsługa oparta o proste zasady opisane na tylnej stronie karty menu. Czasem myślę że przydałby się taki mini przewodnik dla gości z zasad savoir vivre ....

Dziękujemy, Maciej1964

Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po lepszych i gorszych wizytacjach tego miejsca postanowiłem sprawdzić czy coś się poprawiło. Niestety duże rozczarowanie. Woda mineralna w małych butelkach serwowana jest do stolików otwarta wcześniej na zapleczu. To jest dla mnie zły sygnał.
Zamówiona cała butelka wódki Finlandia po otwarciu zamarzła w środku co chyba nie oznacza że była oryginalna. Wątpliwość potwierdza stan zdrowia jednego z konsumujących ten zacny trunek. Zaserwowany Tatar był smaczny aczkolwiek z wizyty na wizytę porcje są coraz mniejsze. Strogonow przygotowywany przy stoliku również był ok ale nic więcej. Pieczywo serwowane na poczatku jako przegryska jest serwowane z byle jaką margaryną nie masłem. W niestety cierpliwość się wyczerpała następny raz sprawdzę to miejsce za kilka lat.

Dziękujemy, zenonb2015
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Od przekroczenia progu restauracji same zachwyty! Fantastyczna , kompetentna obsługa . Danie serwowane z możliwością spersonalizowania , No i cudowne smaki! Najlepsza na Śląsku rolada, schabowy z młodą kapustą i rosół z kołdunami!

Dziękujemy, Be B
Zrecenzowano 2 maja 2019

Odwiedziliśmy restaurację przy okazji Restaurant Week. Bardzo dobry wybór.
Smaczne dania, zarówno klasyczne jak i wegetariańskie.
Do tego część dań tradycyjnie dla tej restauracji wykańczane bezpośrednio przy stole.
Naprawdę polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, vvojtekvv
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto się udać do tej restauracji, bo jest to rzeczywiście ciekawe przeżycie. Obsługa na wysokim poziomie i bardzo uprzejma. Jedzenie bardzo przyzwoite, jak również ceny rozsądne. Są to proste potrawy serwowane przez kucharza przy stole. Byliśmy z okazji Restaurant week, ale chętnie tu jeszcze wstąpimy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, DanusiaZabcia

Restauracja Kuchnia Otwarta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kuchnia Otwarta? Podziel się wrażeniami!