“Smacznie i sympatycznie i spicy”
Hurry Curry — recenzja

Hurry Curry
Nr 27 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Azjatycka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

W Hurry-Curry byłam dwukrotnie i obydwa te razy uważam za udane. Sympatyczna obsługa, dania pyszne, świetnie doprawione, polecam !

Dziękujemy, Jasmine_pl

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzie było jak najbardziej dobre, bez fajerwerków ale dostałem to na co liczyłem od tej kuchni. Trochę mało miejsca w środku i mega duszno, ceny... Okej bym powiedział.

Dziękujemy, Bodzio T
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W poprzedniej recenzji apelowałem o poprawę, no i udało się :) Matar curry było wyśmienite, ostre jak należy, bardzo syte. Naan cieniutki i chrupiący. Tak trzymać, dzięki!

Dziękujemy, barteks715
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy Hurry Curry w niedzielne popołudnie ze znajomymi.
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne - lokal ładnie urządzony i czysty. Ze względu na zajęte stoliki na zewnątrz, usiedliśmy w lokalu, który pachniał bardzo intensywnie przyprawami (na szczęście mało przesiąkliśmy zapachem jedzenia).
Minusem była klimatyzacja była włączona, jednak w środku było duszno.
Menu ciekawe, sporo pozycji o różnych wariantach ostrości.
Niestety choć obsługa jest miła to niezbyt ogarniała... dostawaliśmy jedzenie w różnym czasie - gdy jedni kończyli jeść, drudzy dostawali...
Jedzenie w porządku jednak bez efektu WOW - jedliśmy już dużo lepsze odsłony dań, które wybraliśmy, a chlebek naan był najgorszy jaki jadłam - twardy i prawie bez smaku.
Lokal w sumie ok, ale kolejny raz się powtórzę, że na rynku jest za duża konkurencja żeby tracić czas i pieniądze w lokalach, które są dobre, ale przeciętne.

2  Dziękujemy, MucioPucio
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Z katowickich indyjskich restauracji to jest nasza ulubiona miejscówka. W karcie dostępne są pozycje nie tylko indyjskie, również z innych azjatyckich kuchni - przy każdej jest wskazanie pochodzenia i stopnia ostrości w przejrzysty i adekwatny sposób. Smak tych dań które próbowaliśmy był zbliżony do tego jaki pamiętamy z Indii. Warto spróbować :)

Dziękujemy, lesmon

Hurry Curry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Hurry Curry? Podziel się wrażeniami!