“Smacznie i nie drogo”
Hurry Curry — recenzja

Hurry Curry
Nr 18 wśród 447 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Azjatycka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Było smacznie, apetycznie i aromatycznie. Kolejna fajna knajpa z dobrym hinduskim jedzonkiem. Polecamy z żoną. Na przystawkę koniecznie pierożek z smacznym sosem. Krewetki jak i kurczaczek bardzo smaczny. Każdy coś znajdzie dla siebie.

Dziękujemy, Zbyszek B

Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nazwa zobowiązuje, bardzo smaczne typowo hinduskie potrawy. Miła atmosfera, sympatyczna obsługa. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, Wlodek01
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po dłuższej przerwie znowu tu zawitaliśmy. Potrawy aromatyczne, mega smaczne, pożywne i w akceptowalnych cenach. Dodatkowo przemiła obsługa. Ciągle super miejscówka.

Dziękujemy, Tomasz I
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hurry Curry odwiedziliśmy kolejny raz. Wybraliśmy cashewnut curry oraz rendang. Pierwsze curry o łagodnym smaku z mocno wyczuwalną śmietanką kokosową, dodatkowo w akompaniamencie groszku i zielonej fasolki. Drugie zdecydowanie bardziej pikantne, z miękką smaczną wołowiną. Obydwa dania bardzo aromatyczne, świeże, pachnące. Porcja ryżu dodawana do sosu raczej nie do przejedzenia :) Na pewno jeszcze wrócimy!

Dziękujemy, barteks715
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jadłem tam ze cztery dania ale nie pamietam nazwy wszystkie były idealne jak na kuchnie indyjska. Ceny normalne obsługa wporzadku. Jedyna rzecz do której można się przyczepić to byłem świadkiem sytuacji jak 30 minut przed zamknięciem ludzie wchodzili i byli wypraszani bo już za późno.. jeżeli lokal otwarty do którejś godziny to kuchnia powinna być tez otwarta
Więcej minusów nie ma

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, krzysztofg941

Hurry Curry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Hurry Curry? Podziel się wrażeniami!