“Pysznie azjatycko”
Hurry Curry — recenzja

Hurry Curry
Nr 16 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Azjatycka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Nieduży lokal w centrum Katowic. Przy wyborze restauracji zasugerowałam się pozytywną opinią na TripAdvisor i nie zawiodłam się. Pyszne azjatyckie jedzenie, duży wybór ciekawych dań, najchętniej spróbowałabym wszystkich. Dania które zmówiliśmy były smaczne, dobrze przyprawione, generalnie byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Do tego pyszne, świeże mango lassi do picia. Lokal nieduży, obsługa sympatyczna - polecam!

Dziękujemy, Faithless01

Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niekompetentna obsługa, po 2 godzinach czekania zostaliśmy z niczym. Najpierw niekompetentna pani kelnerka odmówiła obsłużenia mnie przy barze, twierdząc że musi najpierw obsłużyć inne stoliki, po czym zaczęła przyjmować zamówienia od ludzi, którzy weszli PO NAS. Przez 2 godziny oczekiwania na dania główne co najmnjej trzy inne stoliki, które przyszły po nas, zostały zaserwowane, a my dalej siedzieliśmy z niczym. Kto mi zwróci za stracony czas? Kpina.

Dziękujemy, KrzysztofP1946
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do Hurry Curry wpadliśmy, jak sama nazwa lokalu wskazuje - na curry. Było dobre, jednak brakowało trochę mi tego azjatyckiego smakowego "wow". Wcześniej na przystawkę wybraliśmy pieroga z mięsem (oryginalnej nazwy nie pamiętam). Również był doprawiony ostrożnie, powiedziałabym, że pod polskie smaki. Ogólnie jedzonko dobre, na pewno jeśli będę miała okazję to zweryfikuje te potrawy jeszcze raz. Pyszna mrożona herbata. Miła obsługa kelnerska.

Dziękujemy, Kiniuch
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce, duże porcje, atmosfera sprzyja kameralnym spotkaniom. Nadałem się samą zupą z kukurydzy. Była bardzo dobra i miała niesamowity zapach. Na drugie danie zamówiłem yellow curry z wołowiną- niestety, bez rewelacji. Polecam spróbowania indyjskiego chlebka nann. Miejsce nadaje się na małe spotkania lecz niestety nie na randkę. Jeżeli ktoś lubi duz porcje i nie ma dużych wymagań w jakości jedzenia to Hurry Curry sprosta jego oczekiwaniom.

1  Dziękujemy, Piotr N
Zrecenzowano 23 czerwca 2018

Wracaliśmy z kolegą z basenu. Już mieliśmy jechać na sprawdzoną pizze, ale jako, że chcieliśmy tego dnia być bardzo fit, zastąpiliśmy oryginalny plan dietetyczną zupą. Zupą fit, konkretnie rzecz ujmując. Oraz pietruszkowo cytrynową. Do tego dorzuciliśmy samosy mięsne, żeby nie było zbyt vegejsko.
Krótko mówiąc, smakowało. Nie będę udawał konesera kuchni indyjskiej czy azjatyckiej, bo też nim nie jestem. Kilka odpowiednio dobranych przypraw, papadam i intensywna zielona herbata załatwia sprawę, miedzy językiem a podniebieniem było czuć wschodem.
Jedynie kiedy przyszło do płacenia, zawiało zachodem. Ceny dość wysokie, biorąc pod uwagę ilość oraz fakt, iż Hurry Curry zawsze kojarzyło mi się bardziej z barem niż wykwintną, renomowaną restauracją z kuchnią azjatycką. Nie spojrzałem do menu (mea culpa), ale herbata w cenie zupy nieco mnie zaskoczyła.
Lecz, wracając do poprzedniego akapitu, była to bardzo dobra herbata. I być może w kwestii PLN/kcal, lepiej byłoby zjeść pizze w osiedlowym fastfoodzie. Ale raz na jakiś czas rozpieścić kubki smakowe też warto.
A nawet należy. Dlatego zachęcam.
Bardzo miła obsługa, czas oczekiwania w normie, przyjemna atmosfera.

Dziękujemy, Pawelgruh

Hurry Curry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Hurry Curry? Podziel się wrażeniami!