Katowice

“Nie polecam.”
Jeff's — recenzja

Jeff's
Nr 56 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Nie polecam. Wprawdzie wnętrze robi pozytywne wrażenie, a kelnerki odbierają od gości szybko zamówienia to jednak na realizację zamówienia czeka się nawet 35 minut. Jedzenie... hmm ... właśnie co tutaj napisać, podstawowy Burger i frytki dobre, co do reszty....lepiej nie zamawiajcie nic innego bo smak napewno was zaskoczy, a zapewniam, że będzie inny od tego czego oczekiwalibyście... A i najważniejsze - nie jest tanio.

Dziękujemy, Bas W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Właściciel, Jeff'sOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wizytę i komentarz. Zapewniamy, że w przygotowanie naszych dań wkładamy całe serce i bardzo nam zależy na zadowoleniu naszych Gości.

Zrecenzowano 4 września 2019

Lubię bywać w tym miejscu. Dobrze nastraja mnie atmosfera tego lokalu. Jedzenie dobre, wielu potraw już tam próbowałam. Obsługa różna, zależy na kogo się trafi. Od bardzo kompetentnych do zapominalskich osób. Polecam jeśli chce się odpocząć od zgiełku marketu i pogadać przy dobrym jedzeniu.

Dziękujemy, 8888Joanna8888

Dziękujemy i zapraszamy ponownie! Wierzymy, że przy kolejnej wizycie uda nam się zdobyć wyższą ocenę.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tragiczne w wyglądzie i smaku , a ceny z kosmosu za takie fatalne jedzenie . Typowy fast food . Zamówiłam burgera clasic z dodatkiem boczku za dopłatą.Bułka tragiczna, mięso w miarę, dodatki fatalne kawałek sałaty lodowej , słabej jakości tani pomidor i krążek bardzo grubego kawałku białej cebuli . Sosy tylko ketchup i majonez. Do tego chociaż się nie zamawia , a to podnosi nie potrzebnie cenę beznadziejne frytki i okropna sałatka. Nie polecam napewno będę to miejsce omijać szerokim łukiem . Pomimo , że nie zjadłam wszystkiego czułam się bardzo ciężka. Nie zrobiłam zdjęcia posiłku, żeby sobie nie zaśmiecać tym wyglądem dania mojej pamięci. Pokazuje tylko rachunek. Obsługa bardzo miła i uprzejma dopytuje czy wszystko smakuje , jeśli nie smakuje to chcą wymienić tylko na co na kolejną fatalną taka sama bułkę? Na rachunku to obsługa pisze mi Thank you, a nie za to paskudne jedzenie.

Dziękujemy, Izolda1

Jest nam bardzo przykro czytać takie słowa. Zapewniamy, że wszystkie nasze dania przygotowujemy na świeżo i staramy się, żeby każdy nasz Gość opuszczał nas zadowolony.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

zeberka zamawiam tam powiedzmy raz w miesiącu i są zwykle poprawne, natomiast to co wczoraj otrzymałam, to chyba jakiś sekret kucharza, bo tak dobrych nie jadłam jeszcze nigdy. Sos miodowo orzechowy-perfekcyjny. Polecam.

Dziękujemy, epozna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Właściciel, Jeff'sOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Bardzo nam miło! Cieszymy się, że smakowało. Zapraszamy jak najczęściej :)

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałbym zacząć od przepysznego burgera kimchi! Nie sądziłem, że takie połączenie będzie idealne. Bogate menu i ceny niezbyt wygórowane. Panią Karolinę zapamiętam na długo, dawno nie obsługiwała nas tak miła kelnerka.

Dziękujemy, pablomieszkobar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Właściciel, Jeff'sOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Cieszymy się bardzo, że smakowało, w przygotowanie naszych dań wkładamy całe serce. Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy!

Jeff's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Jeff's? Podziel się wrażeniami!