“tragiczny lokal typu fast food”
Jeff's — recenzja

Jeff's
Nr 56 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tragiczne w wyglądzie i smaku , a ceny z kosmosu za takie fatalne jedzenie . Typowy fast food . Zamówiłam burgera clasic z dodatkiem boczku za dopłatą.Bułka tragiczna, mięso w miarę, dodatki fatalne kawałek sałaty lodowej , słabej jakości tani pomidor i krążek bardzo grubego kawałku białej cebuli . Sosy tylko ketchup i majonez. Do tego chociaż się nie zamawia , a to podnosi nie potrzebnie cenę beznadziejne frytki i okropna sałatka. Nie polecam napewno będę to miejsce omijać szerokim łukiem . Pomimo , że nie zjadłam wszystkiego czułam się bardzo ciężka. Nie zrobiłam zdjęcia posiłku, żeby sobie nie zaśmiecać tym wyglądem dania mojej pamięci. Pokazuje tylko rachunek. Obsługa bardzo miła i uprzejma dopytuje czy wszystko smakuje , jeśli nie smakuje to chcą wymienić tylko na co na kolejną fatalną taka sama bułkę? Na rachunku to obsługa pisze mi Thank you, a nie za to paskudne jedzenie.

Dziękujemy, Izolda1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Właściciel, Jeff'sOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo przykro czytać takie słowa. Zapewniamy, że wszystkie nasze dania przygotowujemy na świeżo i staramy się, żeby każdy nasz Gość opuszczał nas zadowolony.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

zeberka zamawiam tam powiedzmy raz w miesiącu i są zwykle poprawne, natomiast to co wczoraj otrzymałam, to chyba jakiś sekret kucharza, bo tak dobrych nie jadłam jeszcze nigdy. Sos miodowo orzechowy-perfekcyjny. Polecam.

Dziękujemy, epozna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Właściciel, Jeff'sOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Bardzo nam miło! Cieszymy się, że smakowało. Zapraszamy jak najczęściej :)

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałbym zacząć od przepysznego burgera kimchi! Nie sądziłem, że takie połączenie będzie idealne. Bogate menu i ceny niezbyt wygórowane. Panią Karolinę zapamiętam na długo, dawno nie obsługiwała nas tak miła kelnerka.

Dziękujemy, pablomieszkobar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Właściciel, Jeff'sOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Cieszymy się bardzo, że smakowało, w przygotowanie naszych dań wkładamy całe serce. Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy!

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy kilka razy na śniadaniach i zawsze były przepyszne. Śniadanie Ali American jest naszym ulubionym, ale omlet oraz pancakes są także bardzo smaczne! Trafił nam się raz przypalony pancake, ale każdemu się zdarza! Na pewno wrócimy. :)

Dziękujemy, martytyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Właściciel, Jeff'sOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Ogromnie dziękujemy za te miłe słowa! Do szybkiego zobaczenia :) Czekamy na Panią.

Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Od czasu do czasu lubimy zjeść coś solidniejszego.
Restauracja Jeff's doskonale się do tego nadaje.
Żeberka jak zawsze były doskonałe, kruche i rozpływające sie w ustach.
Sałatka tym razem jakoś niespecjalnie udana, bez smaku i jakby nieco wczorajsza.
Ale za to kukurydza, za którą normalnie niespecjalnie przepadam, tym razem wyjątkowo smakowita.
Obsługa jak zwykle miła, sprawna i pomocna.
Ogólnie solidny "bardzo dobry".
Majka i Ryszard z Katowic

Dziękujemy, Ryszard_Polska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Właściciel, Jeff'sOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Miód na nasze serca, dziękujemy za miłą opinię! Zapraszamy jak najczęściej :)

Jeff's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Jeff's? Podziel się wrażeniami!