Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel wita gości odświeżonym lobby, które zachęca, aby wejść. Nowa przestrzeń baru, restauracji oraz sali śniadaniowej zasługuje na słowa uznania. Zameldowanie prawie profesjonalne. Mały problem z rozliczeniem pobytu za pomocą vouchera. Pracownik nie wiedział, co ma z nim zrobić. Ostatecznie okazało się, że chyba nic nie musiał. Ponieważ w hotelu pojawiłem się przed czasem regularnego meldowania, wskazane było oczekiwanie na przygotowanie pokoju, który nie był jeszcze gotowy. To nie był problem, usiadłem w części barowej i czekałem. Niestety, z zapowiadanych 30 minut zrobiła się godzina, ponieważ pracownicy recepcji zwyczajnie zapomnieli o mnie. Dopiero przypomnienie o sobie spowodowało, że w przeciągu kolejnej minuty przekazano mi informację o tym, że pokój jest już gotowy. Otrzymałem pokój po renowacji, w nowej aranżacji. W pokoju o podwyższonym standardzie jest wszystko, co potrzeba do pracy i wypoczynku, no może brakowało jedynie maszyny do parzenia kawy. Mały zgrzyt jeśli chodzi o zagłówek, którego szerokość jest stała i obliczona albo na szersze łóżko dwuosobowe, albo na dwa rozsunięte łóżka pojedyncze. Przy tym ustawieniu łóżka, które zastałem, stolik nocny, lampka i przyciski oświetlenia nie są na wyciągnięcie ręki. Szkoda. Skoro już się czepiam, choć w dobrej wierze, ustawienie muszli toaletowej w łazience, która notabene robi naprawdę dobre wrażenie, jest zbyt bliskie w stosunku do ściany bocznej, przez co ma się wrażenie ciasnoty w tym miejscu. A miejsca z drugiej strony jest wystarczająco dużo, aby można było muszlę scentrować. Duże osoby nie będą zadowolone. Przydałaby się również wymiana wykładzin na korytarzach, nie są zachęcające. Śniadania urozmaicone, dostępne dania na życzenie oraz sok ze świeżych owoców do własnoręcznego wyciśnięcia. Tego ostatniego brakowało wcześniej. Brawo. Byłoby wyśmienicie, gdyby jeszcze zadbano o sterylność i higienę. Moje wrażliwe jelita każdorazowo jednak te śniadania odchorowały. Ogólnie oceniam hotel bardzo dobrze. Kilka rzeczy do poprawy. Jestem pewien, że będzie coraz lepiej. Polecam.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, Jacek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: h3377_am, General Manager, Novotel Katowice CentrumOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Szanowny Panie,

Z niezwykłą ciekawością zapoznałem się z treścią Pana opinii i przekazałem ją wszystkim pracownikom naszego Hotelu.
Niewielu Gości decyduje się tak obszernie dzielić swoimi wrażeniami z pobytu, a dla nas jest to najcenniejsze źródło informacji co jeszcze możemy poprawić w swojej ofercie.
Zapewniam Pana, że zawsze z wielką uwagą słuchamy naszych Gości!
Bardzo dziekujemy za zwrócenie uwagi na kilka istotnych aspektów takich jak praca naszego Zespołu czy wyposażenie pokoju, równocześnie przepraszając Pana za niedociagnięcia. Będziemy pracować nad nimi, aby wciąż podnosić jakość świadczonych usług.

Czekając na Pana kolejny przyjazd przekazujemy najserdeczniejsze pozdrowienia z Katowic.

Aleksander Pietyra
Dyrektor wraz z całym
Zespołem Novotelu Katowice Centrum

Zrecenzowano: 4 września 2019

Do hotelu przyjechalimy przed czasem, mimo to pokój już na nas czekał.Pokój czysty wysprzątany obsługa hotelu bardzo grzeczna i uprzejma.Cena jak na 4 gwiazdki niska bo wyszło 100 zł za os/doba .Jedynym minusem to płatny parking pod hotelem.

Dziękujemy, Tomasz P

Szanowny Panie,

Z wielkim zainteresowaniem zapoznaliśmy się z Pana komentarzem o świadczonych w naszym hotelu usługach. Pozytywna opinia jest dla nas zawsze wielką przyjemnością!

Mamy nadzieję, że jeśli plany ponownie pokierują Pana do stolicy Górnego Śląska, wybierze Pan Novotel na swój pobyt. Serdecznie zapraszamy!

Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Na zdjęciach hotel wygląda pięknie, jednak pokoje naprawdę są na niskim poziomie.
Łazienka na pewno wymaga remontu- zepsuta słuchawka w prysznicu i mała półka na przybory łazienkowe. Słaby dojazd- musieliśmy wzywać taksówkę

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, sebakozlowski

Szanowny Panie,

Bardzo dziękujemy za przekazane uwagi, Chcemy zapewnić, że od wielu miesięcy pracowaliśmy nad podniesieniem standardu naszych usług, prowadząc w hotelu kompleksową modernizcję pokoi i łazienek.
Mamy nadzieję, że zatrzyma się Pan u nas ponownie i będzie miał okazje osobiście ocenić dokonane zmiany.
Zapraszamy i przekazujemy serdeczne pozdrowienia,

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dojazd do hotelu dobrze oznaczony, parking zewnętrzny płatny (bez konieczności rezerwacji), personel miły i sprawnie prowadzący zarówno check in, jak i check out. Pokój czysty,  obszerny, dobrze wyposażony, łóżko duże, jednakże mocno sfatygowane (materac zbyt miękki). Łazienka dobrze wyposażona, ale już mocno zużyta (pęknięta słuchawka prysznica), czysta. Noc spokojna i cicha, choć pokój był blisko windy. Śniadanie nie rzuciło na kolana - dość skromne, choć urozmaicone.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bogus_awb860

Szanowny Panie,

Chcemy bardzo podziękować za pobyt w naszym hotelu oraz przedstawione opinie. Niezwykle cieszą nas Pana pozytywne słowa dotyczące pracy naszego Zespołu. Równocześnie chcemy zapewnić, że weźmiemy pod uwagę Pana spostrzeżenia dotyczące wyposażenia pokoju czy oferty śniadaniowej.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Pana gościć i zapewnić w pełni udany pobyt.

Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Pomimo drobnych incydentów z meldunkiem na początku pobytku, tygodniowy pobyt w hotelu Novotel jak zawsze należał do udanych. Czysto, wygodnie, obsługa szybko reagowała na problemy, natychmiast znajdując rozwiązanie.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, ostry3122

Drogi Gościu,

Serdecznie dziękujemy za ponowny wybór Novotelu podczas Pana pobytu w Katowicach. Cieszymy się, że czas spędzony z nami wspomina Pan pozytywnie i mamy nadzieję, że wkrótce ponownie powitamy Pana w naszym hotelu.

Zapraszamy i przesyłamy najlepsze pozdrowienia,

Aleksander Pietyra
Dyrektor Hotelu