Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Pomimo drobnych incydentów z meldunkiem na początku pobytku, tygodniowy pobyt w hotelu Novotel jak zawsze należał do udanych. Czysto, wygodnie, obsługa szybko reagowała na problemy, natychmiast znajdując rozwiązanie.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ostry3122
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: h3377_am, General Manager, Novotel Katowice CentrumOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Drogi Gościu,

Serdecznie dziękujemy za ponowny wybór Novotelu podczas Pana pobytu w Katowicach. Cieszymy się, że czas spędzony z nami wspomina Pan pozytywnie i mamy nadzieję, że wkrótce ponownie powitamy Pana w naszym hotelu.

Zapraszamy i przesyłamy najlepsze pozdrowienia,

Aleksander Pietyra
Dyrektor Hotelu
wraz z całą Załogą

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pobyt bardzo udany, standardowy 2 osobowy pokój. Co do uwag brak w łazience kubeczków na szczoteczkę do zębów. Do tej pory zawsze były. Po sprzątaniu brak uzupełnienia wszystkich wykorzystanych rzeczy np. herbat i kaw.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, leon511

Szanowny Panie,

Bardzo dziękujemy za pobyt w naszym hotelu oraz podzielenie się swoją opinią z innymi podróżującymi,
Cieszy nas, że mogliśmy być częścią udanego pobytu weekendowego w Katowicach.

Wszystkie Pana uwagi zostały przekazane pracownikom naszego hotelu i dołożymy starań, aby opisane niedociągnięcia nie powtórzyły się w przyszłości.
Równocześnie chcemy wyjaśnić, iż w związku z procesem usuwania elementów plastikowych z użytku w naszym hotelu, zrezygnowaliśmy z kubeczków w łazience. Zachęcamy naszych Gości do korzystania z kubków papierowych znajdujących się w pokoju.
Mamy nadzieję, że podczas kolejnej podróży do Katowic ponownie wybierze Pan Novotel na swój pobyt. Serdecznie zapraszamy!

Z pozdrowieniami,
Zespół Novotel Katowice Centrum

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Moja trzecia wizyta w hotelu i po raz trzeci zamieszanie przy zameldowaniu mimo potwierdzania telefonicznego nie przydzielono mi pokoju łączonego drzwiami dla dzieci. Jednak Pani w recepcji zrobiła co w swojej mocy i na drugi dzień nas przeniesiono. Zamieszanie przy śniadaniu ogromne ze względu tłumy ludzi, ale Panie robiły co w ich mocy. Poza tym w hotelu mały fajny basen, duży parking zewnętrzny, nie ma problemu z parkowaniem.dla dzieci dostępny Kinect. Ogólnie będę korzystać nadal z usług tego hotelu.

Dziękujemy, Agnieszka102

Szanowna Pani,

Jesteśmy wdzięczni, że ponownie wybrali Państwo Novotel podczas pobytu w Katowicach. Dziekujemy Pani za przekazanie nam kilku istotnych uwag, które z pewnością weźmiemy pod uwagę przy pracy nad poprawą świadczonych usług. Równocześnie bardzo przepraszamy za wszystkie niedogodności podczas Państwa pobytu.

Chcemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby kolejna wizyta w naszym hotelu była dla Państwa w 100% pozytywnym doświadczeniem.

Przekazujemy serdeczne pozdrowienia z Katowic!
Zespół Novotelu Centrum

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam ten hotel. Jeden z lepszych hoteli czterogwiazdkowych w Katowicach przy umiarkowanej cenie. Szkoda tylko ze basen tak krotko czynny. Ale bardzo dobra oferta restauracyjna i barowa

Dziękujemy, RafalR150
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aleksander P, General Manager, Novotel Katowice CentrumOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

Chcemy bardzo podziękować za wybór naszego hotelu podczas podróży do Katowic oraz czas poświęcony na przekazanie swojej opinii po tym pobycie. Cieszymy się, że tak pozytywnie ocenia Pan nasze usługi i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli gościć Pana w katowickim Novotelu!

Zapraszamy i przekazujemy serdeczne pozdrowienia,

Aleksander Pietyra
Dyrektor Hotelu
wraz z całą Załogą

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Jak ktoś musi spać w Katowicach – to trudno, nie ma dużego wyboru, gdzieś trzeba. Hotel podwyższa cenę przy większych eventach w Katowicach, co mogliśmy zauważyć w momencie rezerwacji.
Novotel na zdjęciach wydaje się ogromny, ale stoi przy osiedlu mieszkaniowych, gdzie sa wieżowce 24 piętra i wśród nich wygląda na malutki. Hotel ma dwie klatki schodowe ewakuacyjne i trzy windy. W pokoju jest klimatyzacja i otwierane małe okno.
Brak wody mineralnej w pokoju, musieliśmy poprosić. Były szklanki, ale nie było wody. Dziwna rzecz – na stronie internetowej jest podane, że hotel ma tylko jacuzzi i saunę, a w windzie był przycisk „basen’. Czy hotel ma basen? Nie wiem, jeśli tak, to rozumiem skąd czwarta gwiazdka. Bo hotel na cztery gwiazdki nie zasługuje. Pokój nie rewelacyjny, ale czysty, łazienka czysta. Podgrzewane lustro w łazience. W prysznicu bardzo mała i niewygodna półeczka na przybory – wszystko spadało. Na podłodze wykładzina.
Niedaleko hotelu przebiega jakaś przelotowa duża ulica i jest stale szum samochodów. Dookoła hotelu bardzo duży parking hotelowy w cenie 35 zł/doba, obok stoi Ibis Budget. 100 metrów od hotelu sklep spożywczy, ok. 300 m. od hotelu Muzeum Śląskie i chyba 1 km od hotelu Spodek. Hotel ma tandetną metalową elewację i wygląda z bliska jak wielki magazyn.
Śniadania bardzo dobre i bardzo dobra oferta owoców, kilka rodzajów ciast. Śniadanie przebiegło w nerwowej atmosferze, ponieważ panie z obsługi głośno kłóciły się o brak pieniędzy w kasie baru i miały polecenie przymusowo składać na te brakujące pieniądze. Zgadzam się paniami z obsługi –dlaczego mają się wszystkie składać? To powinien pokryc hotel i usprawnić obsługę kasy baru.
Były lekkie problemy z recepcją przy przyjeździe – hotel nie respektuje elektronicznego zameldowania przez stronę Accor i problem przy wyjeździe.

Dziękujemy, Mrjwr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aleksander P, General Manager, Novotel Katowice CentrumOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za czas poświęcony na podzielnie się wrażeniami z pobytu w naszym hotelu z innymi podróżującymi.
Przyznajemy, że zamieszczone opinie są cenne również dla pracowników naszego hotelu, bo pokazują nam obszary, które musimy doskonalić.
Wyjaśniamy, iż w hotelu znajduje się strefa rekreacji z jacuzzi i basenem. Informacja na stronie internetowej zostanie niezwłocznie uzupełniona. Chcemy zapewnić, że z przedstawionych przez Państwa komentarzy wyciągniemy odpowiednie wnioski i dołożymy starań, aby Państwa następny pobyt w naszym hotelu był pełen jedynie pozytywnych doświadczeń.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Novotelu Katowice Centrum