Katowice

“Po opiniach spodziewałem się czegoś więcej”

Restauracja Zaklęty Czardasz
Nr 13 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

W daniach brak wyrazistości smaku i dobrej jakości. Ale stwierdziłem, że dam temu miejscu szansę i odwiedzę restauracje jeszcze raz, aby przekonać się czy źle trafiłem, czy to o czym napisałem to sytuacja na porządku dziennym

Dziękujemy, robertcielinski

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z żoną na kolację do Czardasza. Jedzenie super - bardzo smaczny gulasz i zupa rybna. Wystrój wnętrza bardzo fajny, dobra obsługa. Polecam!

Dziękujemy, szymonp705
Zrecenzowano 3 września 2019

Fajna atmosfera. Akceptowalne ceny. Dobre jedzonko. Osobiście polecam zupę gulaszową . Na zakończenie można zamówić winko :-))

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Zbyszek Z
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To moja 3 wizyta w lokalu - dla mnie kolejne jedzenie po kociołku gulaszu, rybie bardzo dobre. Tym razem rolada równie dobra. Niestety osoba mi towarzysząca zamawiając zapiekane ziemniaki i warzywa korzenne liczyła na lekkie danie. Tymczasem dostała ciężkie, tłuste i przypalone warzywa z zasmazonym serem. Danie było ciężkie i spalone. Zupełnie nie trafione. Praktycznie nie ma tam lekkiego dania dla osob, które ciężko znoszą smażeniny i sosy.

Dziękujemy, 632ireneuszg
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie, wszystkim z całego sera polecam, duże porcje i miła obsługa. Pyszna zupa rybna, i gulasz w kociołku, oby więcej takich restauracji!

Dziękujemy, unaided1

Restauracja Zaklęty Czardasz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zaklęty Czardasz? Podziel się wrażeniami!