“Dobre jedzenie ale....”

Restauracja Zaklęty Czardasz
Nr 13 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To moja 3 wizyta w lokalu - dla mnie kolejne jedzenie po kociołku gulaszu, rybie bardzo dobre. Tym razem rolada równie dobra. Niestety osoba mi towarzysząca zamawiając zapiekane ziemniaki i warzywa korzenne liczyła na lekkie danie. Tymczasem dostała ciężkie, tłuste i przypalone warzywa z zasmazonym serem. Danie było ciężkie i spalone. Zupełnie nie trafione. Praktycznie nie ma tam lekkiego dania dla osob, które ciężko znoszą smażeniny i sosy.

Dziękujemy, 632ireneuszg

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie, wszystkim z całego sera polecam, duże porcje i miła obsługa. Pyszna zupa rybna, i gulasz w kociołku, oby więcej takich restauracji!

Dziękujemy, unaided1
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jedzenie wspaniałe, pychotka, gorące, doprawione, ładnie podane, super obsługa, lokal bardzo ładny, ceny przystępne, myślę że tam wrócimy. Polecam w 100%

Dziękujemy, JolantaB710
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z zewnątrz niczym nie zaskakuje, lecz po wekscii do srodka dzieje sie magia.
Piękny, klimatyczmy loka. Smaczne kedzenie, obsluga na wysokim poziomie.
Ksea late doskonała, czekolsda na gorąco gęsta smsczns aromatyczna. Zupa gulaszowa ea6rto spróbować. Schsb z grzybami z sosem śmietanowym poezja smaku.
Tokany schabowe również świetne w smaku.
Wszystko to pięknie podane

Dziękujemy, Madzik777
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna zupa Rybna oraz gulasz mega placki I bardzo smaczne poledwicZki. Ladny wystroj I profesjonalna usluga Restauracja Godna polecenia brawo

Dziękujemy, 436michalb

Restauracja Zaklęty Czardasz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zaklęty Czardasz? Podziel się wrażeniami!