“Kolacja”

Via Toscana Restaurant Cafe
Nr 7 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja Via Toscana to miejsce stworzone z myślą o wielbicielach kuchni krajów śródziemnomorskich. Via Toscana zaprasza osoby, które nie tylko które nie tylko gustują w kuchni śródziemnomorskiej, ale także pasjonują się tamtejszą kulturą. Wystrój wnętrza, budujący klimat ciepłych śródziemnomorskich krajów, dodatkowo zachęca do spędzania czasu w naszej restauracji. Każdy, kto jest miłośnikiem Grecji, Włoch czy Hiszpanii i brakuje mu na co dzień przysmaków z tamtych krajów, znajdzie w naszym autorskim menu przygotowanym przez szefa kuchni wiele dań. Ich smak w połączeniu z wnętrzem lokalu przenosi do ciepłych nadmorskich krajów na południe Europy. Oferujemy również usługi cateringowe. W Katowicach jest wiele restauracji jednak to, co każe wracać do naszej, to nie tylko potrawy z karty dań. To ludzie, którzy przychodzą do restauracji Via Toscana budują atmosferę. W karcie dań znajdziesz między innymi dania przygotowane z owoców morza.

Fajny wystrój i atmosfera. Obsługa w porządku , bez skracania dystansu. Jedzenie dobre , lecz nie wybitne , stek medium przeciągniety.rewelacyjne desery. Drogo.

Dziękujemy, stapa1

Lokalizacja w dużym kompleksie nie zapowiadała tak klimatycznego wnętrza.
Bardzo przyjemna obsługa - fajny kontakt z klientem potrafią słuchać i potrafią doradzić...
Ośmiornica w sosie po prostu wbiła mnie w fotel - chyba lepszej nie jadłem.
Polecam

Dziękujemy, m_palysa
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachwycił mnie wystrój restauracji. Bardzo przyjemne i gustowne miejsce. Obsługa na wysokim poziomie, bardzo lubie jak kelner dobiera mi dobre wino do potrawy, która zamawiam. Zamowione przystawki, zupa oraz dania glowne wysmienite. Wszystko w idealnych proporcjach i bardzo ladnie podane. Wybor dań akurat nie za duzo nie za mało mozna spokojnie wybrać cos dla siebie. A jestem dosyć wybredna. Żałuję, ze nie udalo mi sie spróbować deseru. Ceny adekwatne do proponowanych dań.
Jak dla mnie miejsce idealne na każdą okazje.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Katarzyna1303
Zrecenzowano 5 września 2019

To jedno z takich miejsc, w których samo siedzenie i czekanie na danie jest przyjemne. Wnętrze zrobiło na mnie niesamowite wrażenie, było dopracowane i naprawdę piękne. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Z karty wybraliśmy tatara ze śledzia, filety cielęce i kurczaka w sosie truflowym. Rewelacyjne na tyle, że skusiliśmy się jeszcze na desery.
Polecam na każdą możliwą okazję. Lokal jest duży, ale każdy stolik ma swoją prywatną przestrzeń.

Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo kameralny, dobry na randkę czy spotkanie biznesowe! Ceny dosyć wysokie jak na Włoską kuchnie ALE porcje, jakoś posiłków i obsługa w 100% to zwracają! Warto warto!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Bodzio T

Via Toscana Restaurant Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Via Toscana Restaurant Cafe? Podziel się wrażeniami!