Katowice

“Smacznie, ciepło i z klasą”

Via Toscana Restaurant Cafe
Nr 7 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja Via Toscana to miejsce stworzone z myślą o wielbicielach kuchni krajów śródziemnomorskich. Via Toscana zaprasza osoby, które nie tylko które nie tylko gustują w kuchni śródziemnomorskiej, ale także pasjonują się tamtejszą kulturą. Wystrój wnętrza, budujący klimat ciepłych śródziemnomorskich krajów, dodatkowo zachęca do spędzania czasu w naszej restauracji. Każdy, kto jest miłośnikiem Grecji, Włoch czy Hiszpanii i brakuje mu na co dzień przysmaków z tamtych krajów, znajdzie w naszym autorskim menu przygotowanym przez szefa kuchni wiele dań. Ich smak w połączeniu z wnętrzem lokalu przenosi do ciepłych nadmorskich krajów na południe Europy. Oferujemy również usługi cateringowe. W Katowicach jest wiele restauracji jednak to, co każe wracać do naszej, to nie tylko potrawy z karty dań. To ludzie, którzy przychodzą do restauracji Via Toscana budują atmosferę. W karcie dań znajdziesz między innymi dania przygotowane z owoców morza.
Zrecenzowano 5 września 2019

To jedno z takich miejsc, w których samo siedzenie i czekanie na danie jest przyjemne. Wnętrze zrobiło na mnie niesamowite wrażenie, było dopracowane i naprawdę piękne. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Z karty wybraliśmy tatara ze śledzia, filety cielęce i kurczaka w sosie truflowym. Rewelacyjne na tyle, że skusiliśmy się jeszcze na desery.
Polecam na każdą możliwą okazję. Lokal jest duży, ale każdy stolik ma swoją prywatną przestrzeń.

Dziękujemy, Monika J

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo kameralny, dobry na randkę czy spotkanie biznesowe! Ceny dosyć wysokie jak na Włoską kuchnie ALE porcje, jakoś posiłków i obsługa w 100% to zwracają! Warto warto!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Bodzio T
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Kolejna już wizyta w Via Toscana, tym razem przy okazji jakże kompletnie zawalonego organizacyjnie pokazu Wojska Polskiego w dniu 15/08...

Mimo totalnego braku miejsca gdziekolwiek w Kato, w Via znalazło się dla nas (5 osób) miejsce, ciut przydługi czas oczekiwania na dania główne ale oczywiście było to uzasadnione. Czas oczekiwania był zrekompensowany odpowiednim czekadełkiem.

Jedzenie jak zawsze smaczne, na stałym poziomie.
Obsługa prze sympatyczna, śliwka na trzecią nogę mistrz ;)

Pozdrawiam i wrócę na pewno!

Dzięki

Dziękujemy, Przemyslaw B
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jeden z lepszych wyborow na rocznice :)
Zupy kremy - mistrzostwo - zarowno wyglad, zapach jak i smak.
Spaghetti (klasyczne i z krewetkami) pachnie nieziemsko, fajnie podane, a wielkosc porcji jest akurat.
Duzy wybor win, nie tylko wloskich (polecamy Rieslingi).
Obsluga bez zastrzezen, lokal bardzo ladny, a muzyczka lecaca w tle nadaje nastroj wloskiego miasteczka, ale nie przeszkadza w rozmowie.
Z pewnoscia kiedys tu wrocimy :)

Dziękujemy, rrhuffy
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam tą restaurację pysznie i sympatycznie i w ogóle wszystko na 100% centrum katowic bardzo spokojne miejsce sympatyczni kelnerzy jesteśmy bardzo zadowoleni

Dziękujemy, ROM C

Via Toscana Restaurant Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Via Toscana Restaurant Cafe? Podziel się wrażeniami!