“świetne miejsce!”

Little Hanoi...and more!
Nr 15 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Tania restauracja, Owoce morza, Wietnamska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście

Świetne miejsce. Jedzenie fantastyczne, szczególnie dla zakochanych w prawdziwej azjatyckiej kuchni. Wszystko pięknie podane i bazujące na świeżych, dobrych składnikach :) Podoba mi się wystrój i spójne nawiązanie do Azji. Na plus również miła obsługa :)

Dziękujemy, sopallinio

Mała ale jara. Smaczna, pikantna i super zbalansowana pomiędzy smakiem kwaśnym. Dwie krewetki zgodnie z informacją w karcie dodają seefoodowego delikatnego kopa.
Podoba mi się misja firmy umieszczona na pierwszej stronie menu.
Lokalizacja fajna , choć z ulicy mało rzucająca się w oczy.

Dziękujemy, cici_com
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna kuchnia! Krewetki wyśmienite, łosoś przepyszny, delikatny, a kurczak w sosie tropikalnym genialny! Ceny właściwie adekwatne do zawartości talerzy ;) żałuję ogromnie że mam aż tak daleko bo jadłabym codziennie :D

Dziękujemy, AnnaKolakowska
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam duża pho można się najeść, nie polecam jako dodatku makaronu po podawany jest zimny, małe zupy są malusieńke, wołowina na winku dominujący smak winna Nastrój, wystrój i obsługa bez zarzutu Dania wyjątkowe idealne na specjalne okazje przede wszystkich z powodu cen Polecam wziąść duży ryż na dwoje A zakochałam się w wołowince z Warzywami podawane na takich specjalnych podgrzewaczach idealne dla wolno jedzących albo do przypieczenia mięska na chrupiąco

Dziękujemy, martynix
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Znakomite jedzenie, fantastyczna obsluga. Dziekujemy bardzo Pani Dagmarze za profesjonalny serwis! polecam w 100%!!

Dziękujemy, Nala N

Little Hanoi...and more! — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Little Hanoi...and more!? Podziel się wrażeniami!