“Mała zupka z krewetkami”

Little Hanoi...and more!
Nr 14 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Tania restauracja, Owoce morza, Wietnamska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mała ale jara. Smaczna, pikantna i super zbalansowana pomiędzy smakiem kwaśnym. Dwie krewetki zgodnie z informacją w karcie dodają seefoodowego delikatnego kopa.
Podoba mi się misja firmy umieszczona na pierwszej stronie menu.
Lokalizacja fajna , choć z ulicy mało rzucająca się w oczy.

Dziękujemy, cici_com

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna kuchnia! Krewetki wyśmienite, łosoś przepyszny, delikatny, a kurczak w sosie tropikalnym genialny! Ceny właściwie adekwatne do zawartości talerzy ;) żałuję ogromnie że mam aż tak daleko bo jadłabym codziennie :D

Dziękujemy, AnnaKolakowska
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam duża pho można się najeść, nie polecam jako dodatku makaronu po podawany jest zimny, małe zupy są malusieńke, wołowina na winku dominujący smak winna Nastrój, wystrój i obsługa bez zarzutu Dania wyjątkowe idealne na specjalne okazje przede wszystkich z powodu cen Polecam wziąść duży ryż na dwoje A zakochałam się w wołowince z Warzywami podawane na takich specjalnych podgrzewaczach idealne dla wolno jedzących albo do przypieczenia mięska na chrupiąco

Dziękujemy, martynix
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Znakomite jedzenie, fantastyczna obsluga. Dziekujemy bardzo Pani Dagmarze za profesjonalny serwis! polecam w 100%!!

Dziękujemy, Nala N
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem dwa razy i jeśli chodzi o kuchnie azjatycka to jeden z najlepszych lokali w jakich udało mi się jeść. Jedzenie bardzo smaczne i oryginalne.
Ceny wyższe niż w podobnych lokalach ale jest to jak najbardziej wynagradzane cudownymi smakami. Chyba jeden z najlepszych lokali w Katowicach.

Dziękujemy, micha_m738

Little Hanoi...and more! — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Little Hanoi...and more!? Podziel się wrażeniami!