“Warto odwiedzić to miejsce”
La Cantina Restauracja — recenzja

La Cantina Restauracja
Nr 33 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Zrecenzowano 11 września 2019

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni pieknym wystrojem, przyjemnym klimatem,miłą obslugą i pysznym jedzeniem. Odwiedziliśmy La Cantine gdyż stanęła na drodze naszej wycieczki. To miejsce przyjazne dla dzieci.Spedzilismy miło czas, odpoczelismy. Na pewno jeszcze wróciliśmy.

Dziękujemy, Izabela K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: magdalenaosiak, specjalista ds. marketingu, La Cantina RestauracjaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Bardzo dziękujemy Pani Izabelo za tak pozytywną opinię. Uskrzydla nas ona do dalszych starań. Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 3 września 2019

Przejazdem będąc w Katowicach odwiedziłam ze znajomymi to piękne i klimatyczne miejsce . Polecam wszystkim , pyszne jedzonko w pięknym otoczeniu . Na pewno jeszcze tu wrócimy .

Dziękujemy, annapI9755SN

Dziękujemy serdecznie za recenzję! Wszystkie są dla nas niezmiernie cenne. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 3 września 2019

Jestem pod ogromnym wrażeniem klimatu jaki panuje w La Cantina. Przepiękny wystrój, świeże kwiaty, bardzo miła i pomocna obsługa. Pyszne jedzenie w niewygórowanej cenie. Z przyjemnością odwiedzę to miejsce po raz kolejny :)

Dziękujemy, Agnieszka_H_123

Dziękujemy serdecznie! Serce rośnie czytając takie opinie! Pozdrawiamy

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo przyjemne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku. Pyszne potrawy i przemiła, szybka obsługa. Na pewno wrócimy. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Jolanta L

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło i mamy nadzieję, że będziemy mogli ugościć Państwa ponownie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

O ile lokalizacja świetne i bardzo smaczne jedzenie, o tyle obsługa niezainteresowana klientem, nieuprzejma i czas oczekiwania na jedzenie to jakaś tragedia

2  Dziękujemy, monikakkkk

Pani Moniko, bardzo bym prosiła o więcej szczegółów na mail: marketing@la-cantina.pl
Każda opinia jest dla nas cenna i możemy z niej wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozdrawiam

La Cantina Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Cantina Restauracja? Podziel się wrażeniami!