Katowice

“piękna restauracja”
La Cantina Restauracja — recenzja

La Cantina Restauracja
Nr 34 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Zrecenzowano 3 września 2019

Przejazdem będąc w Katowicach odwiedziłam ze znajomymi to piękne i klimatyczne miejsce . Polecam wszystkim , pyszne jedzonko w pięknym otoczeniu . Na pewno jeszcze tu wrócimy .

Dziękujemy, annapI9755SN
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: magdalenaosiak, specjalista ds. marketingu, La Cantina RestauracjaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy serdecznie za recenzję! Wszystkie są dla nas niezmiernie cenne. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 3 września 2019

Jestem pod ogromnym wrażeniem klimatu jaki panuje w La Cantina. Przepiękny wystrój, świeże kwiaty, bardzo miła i pomocna obsługa. Pyszne jedzenie w niewygórowanej cenie. Z przyjemnością odwiedzę to miejsce po raz kolejny :)

Dziękujemy, Agnieszka_H_123

Dziękujemy serdecznie! Serce rośnie czytając takie opinie! Pozdrawiamy

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo przyjemne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku. Pyszne potrawy i przemiła, szybka obsługa. Na pewno wrócimy. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Jolanta L

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło i mamy nadzieję, że będziemy mogli ugościć Państwa ponownie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

O ile lokalizacja świetne i bardzo smaczne jedzenie, o tyle obsługa niezainteresowana klientem, nieuprzejma i czas oczekiwania na jedzenie to jakaś tragedia

2  Dziękujemy, monikakkkk

Pani Moniko, bardzo bym prosiła o więcej szczegółów na mail: marketing@la-cantina.pl
Każda opinia jest dla nas cenna i możemy z niej wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozdrawiam

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na kolacji. W kieliszku było mniej wina niż policzono. Makaron z truflami to porażka. Kawałki trufli bez aromatu, makaron pływa w tłuszczu. Danie podano zimne, niezjadliwe. Ryba wysuszona, niesmaczna. Na tarasie bardzo miło ale jedzenie słabe.

1  Dziękujemy, magrela1968

La Cantina Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Cantina Restauracja? Podziel się wrażeniami!