“Restauracja, którą koniecznie trzeba odwiedzić!”
La Cantina Restauracja — recenzja

La Cantina Restauracja
Nr 34 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Zrecenzowano 3 września 2019

Jestem pod ogromnym wrażeniem klimatu jaki panuje w La Cantina. Przepiękny wystrój, świeże kwiaty, bardzo miła i pomocna obsługa. Pyszne jedzenie w niewygórowanej cenie. Z przyjemnością odwiedzę to miejsce po raz kolejny :)

Dziękujemy, Agnieszka_H_123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: magdalenaosiak, specjalista ds. marketingu, La Cantina RestauracjaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy serdecznie! Serce rośnie czytając takie opinie! Pozdrawiamy

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo przyjemne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku. Pyszne potrawy i przemiła, szybka obsługa. Na pewno wrócimy. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Jolanta L

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło i mamy nadzieję, że będziemy mogli ugościć Państwa ponownie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

O ile lokalizacja świetne i bardzo smaczne jedzenie, o tyle obsługa niezainteresowana klientem, nieuprzejma i czas oczekiwania na jedzenie to jakaś tragedia

2  Dziękujemy, monikakkkk

Pani Moniko, bardzo bym prosiła o więcej szczegółów na mail: marketing@la-cantina.pl
Każda opinia jest dla nas cenna i możemy z niej wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozdrawiam

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na kolacji. W kieliszku było mniej wina niż policzono. Makaron z truflami to porażka. Kawałki trufli bez aromatu, makaron pływa w tłuszczu. Danie podano zimne, niezjadliwe. Ryba wysuszona, niesmaczna. Na tarasie bardzo miło ale jedzenie słabe.

1  Dziękujemy, magrela1968
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania żeby ktoś posprzątał po poprzednich gościach 20 minut
Dwukrotna prośba by ktoś przyjął zamówienie choćby na napoje bez echa
Po 45 minutach daremnego czekania na kelnera po prostu wyszliśmy
Zadzwonilem do menadzerki - nawet nie próbowała zalagodzic sytuacji tylko poinformowała że sprawdzi kto wtedy był z obsługi na sali...
Hmm...czy na pewno tedy droga?

2  Dziękujemy, 1969arturdr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: magdalenaosiak, specjalista ds. marketingu, La Cantina RestauracjaOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Pragniemy wyjaśnić, że naszym nadrzędnym celem jest obsługa Gości.
Ponieważ Państwo sami zajęli nieprzygotowany stolik, przy tak dużym ruchu kelner omyłkowo uznał, że Państwo już zakończyliście konsumpcję, dlatego nie podchodził.
W zaistniałej sytuacji przepraszamy Państwa, za tę niefortunną pomyłkę.
Usprawiedliwieniem może być to, że ogromny ruch i wysoka temperatura uśpiły czujność naszej obsługi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji ponownie, dopełnimy wszelkich starań aby tym razem wyszli Państwo usatysfakcjonowani.

La Cantina Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Cantina Restauracja? Podziel się wrażeniami!