Katowice

“😊”
La Cantina Restauracja — recenzja

La Cantina Restauracja
Nr 34 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo przyjemne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku. Pyszne potrawy i przemiła, szybka obsługa. Na pewno wrócimy. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Jolanta L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: magdalenaosiak, specjalista ds. marketingu, La Cantina RestauracjaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło i mamy nadzieję, że będziemy mogli ugościć Państwa ponownie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

O ile lokalizacja świetne i bardzo smaczne jedzenie, o tyle obsługa niezainteresowana klientem, nieuprzejma i czas oczekiwania na jedzenie to jakaś tragedia

2  Dziękujemy, monikakkkk

Pani Moniko, bardzo bym prosiła o więcej szczegółów na mail: marketing@la-cantina.pl
Każda opinia jest dla nas cenna i możemy z niej wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozdrawiam

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na kolacji. W kieliszku było mniej wina niż policzono. Makaron z truflami to porażka. Kawałki trufli bez aromatu, makaron pływa w tłuszczu. Danie podano zimne, niezjadliwe. Ryba wysuszona, niesmaczna. Na tarasie bardzo miło ale jedzenie słabe.

1  Dziękujemy, magrela1968
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania żeby ktoś posprzątał po poprzednich gościach 20 minut
Dwukrotna prośba by ktoś przyjął zamówienie choćby na napoje bez echa
Po 45 minutach daremnego czekania na kelnera po prostu wyszliśmy
Zadzwonilem do menadzerki - nawet nie próbowała zalagodzic sytuacji tylko poinformowała że sprawdzi kto wtedy był z obsługi na sali...
Hmm...czy na pewno tedy droga?

2  Dziękujemy, 1969arturdr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: magdalenaosiak, specjalista ds. marketingu, La Cantina RestauracjaOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Pragniemy wyjaśnić, że naszym nadrzędnym celem jest obsługa Gości.
Ponieważ Państwo sami zajęli nieprzygotowany stolik, przy tak dużym ruchu kelner omyłkowo uznał, że Państwo już zakończyliście konsumpcję, dlatego nie podchodził.
W zaistniałej sytuacji przepraszamy Państwa, za tę niefortunną pomyłkę.
Usprawiedliwieniem może być to, że ogromny ruch i wysoka temperatura uśpiły czujność naszej obsługi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji ponownie, dopełnimy wszelkich starań aby tym razem wyszli Państwo usatysfakcjonowani.

Zrecenzowano 24 maja 2019

Wybrałem się dziś z partnerką do La Cantina, nie była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu, niemniej wygląda na to, że jedna z ostatnich. Nie będę dyskutował na temat cen, bo są one regulowane przez podaż i popyt. I wchodząc tam godzimy się na określony ich poziom. Zresztą, trzeba przyznać, że danie są smaczne i podane w sposób gustowny, lecz nie jest akceptowalny sposób obsługi kelnerskiej, który najpierw zapomina o chlebie, oliwie i occie ze świeżym pieprzem (udałem, że nie zauważyłem), potem zapomina o podaniu naczynia do rąk podając mule (upomniałem się), a na koniec zawyża ilość wypitego wina o jakieś 30 proc., takie rzeczy to można robić po dwóch butelkach, a nie dwóch lampkach, Szanowny Panie.

1  Dziękujemy, adam370
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: magdalenaosiak, specjalista ds. marketingu, La Cantina RestauracjaOdpowiedź udzielona 8 czerwca 2019

Witam, Pana zarzuty są krzywdzące i nieprawdziwe. Zamówił Pan 4 kieliszki wina po 150 ml, co daje 600ml (wartości 60zł) - i jest to tym samym 1/8 butelki 750ml wina - co też zostało ujęte na rachunku. Zresztą wina tego nie sprzedajemy na kieliszki, ale zrobiliśmy dla Pana wyjątek i nie policzyliśmy za całą butelkę, tylko wg zużycia (co jest zdecydowanie ukłonem w Pana stronę, jako naszego Gościa).
Kwestia chleba i oliwy nie powinna być w ogóle poruszana, gdyż jest to nasz poczęstunek dla Gości i to od nas zależy kiedy go podamy i czy w ogóle. Natomiast naczynie z wodą do opłukania rąk podajemy, sugerując się savoir vivre, po zakończonym posiłku - Pan poprosił wcześniej i na tę prośbę przystaliśmy podając je wcześniej.
Bardzo nam przykro, że bezpodstawnie oskarża nas Pan o oszustwo i brak kultury.
Mam nadzieję, że skorzysta Pan z naszego zaproszenia i wyjaśnimy tę sprawę w naszej restauracji.
pozdrawiam serdecznie

La Cantina Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Cantina Restauracja? Podziel się wrażeniami!