Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
Tripadvisor38 USD
ZenHotels.com
StayForLong
Zrecenzowano: 18 maja 2016

Tak to już jest, że jak hotel jest wspaniały, to człowiek zapomina wstawić recenzję. Jak jest okropny - to wstawia jak najszybciej, aby ostrzec innych.
Hotel okropny. Trójka wygląda jak dwójka z dostawką. Między łóżkami tyle miejsca, żeby tylko toby się zmieściły. To trzecie łóżko stoi właściwie na środku pokoju. Chcieliśmy zmienić pokój na lepszy, ale okazało się, że wszystkie trójki wyglądają tak samo. Ostatecznie zmieniliśmy pokój na inny, bo nasz o godz. 15 nie był nadal przygotowany do użytku (m.in. brak pościeli). Łóżka co najmniej 30l3tnie, rozklekotane. Na dwóch leżały raczej nowe materace. Trzecie łóżka, lekko zapadnięte - dla wytrzymałych ludzi ;)
Ten hotel podobno jakieś gwiazdki ma, ale na gwiazdki zasługują tylko łazienki - dobrze urządzone. W "hotelu" trwa remont. Bez ładu i składu. Na remontowanych piętrach są wynajmowane pokoje, więc do pokoju idzie się po brudnym, zakurzonym dywanie. My na szczęście nie musieliśmy przebywać w pokoju w czasie dnia - współczuję osob, które płaciły za pobyt i musiały "odpoczywać" przy odgłosach remontu.
Być może po remoncie ten hotel faktycznie będzie wyglądał jak hotel, ale nie polecam zaglądać tam przez najbliższy rok.
Śniadanie w kosmicznej cenie 25 zł - jak na tak niski standard hotelu to naprawdę cena uwłaczająca godności klientów.
W hotelu byliśmy służbowo i mieliśmy możliwość wymienić opinie z wieloma osobami z branży, które ze względu na lokalizację również wynajmowały tam pokoje - wszyscy mieli to samo zdanie, nikt nie dostał pokoju czystego, ładnego i z nowymi meblami. No i nikt tez na oczy nie widział prawdziwej trójki, anie dwójki z dostawką.
Klatka chodowa jak w bloku o średnim standardzie...
Po prostu koszmar. Niestety w pobliżu nie było innego hotelu. Po sąsiedzku jest tylko "hostel", przez pracowników zwany "hotelem", który jest jescze większym koszmarem :)

Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, ElaKa77
Zrecenzowano: 3 grudnia 2014

Hotel w sam raz dla tych, którzy nie planują dłuższego pobytu - jeden, dwa noclegi w trasie i w drogę. Pokoje czyste. Obsługa sympatyczna. Ceny w sam raz przy czym stosunek ceny do jakości jest tu adekwatny.

Termin pobytu: grudzień 2014
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2014

Bardzo miła obsługa, pyszne śniadanie, świetna lokalizacja dla tych, którzy przyjechali tu zwiedzić Nikiszowiec. Hotel położony dosłownie przy samej bramie wjazdowej. Super miejscówka dla fotografujących.
Standard hotelu adekwatny do ceny.
Jedyny minus to pierzaste poduchy i ciężkie puchowe kołdry. Dla alergików to duży kłopot, a dla innych też niefajnie, szczególnie w środku lata.

Termin pobytu: sierpień 2014
Dziękujemy, madamek2
Zrecenzowano: 26 marca 2014

Jeden z niewielu hoteli w tej okolicy Katowic. Hotel czysty. Miła obsługa. Restauracja hotelowa jest dodatkowym udogodnieniem. Hotel urządzony skromnie ale biorąc pod uwagę ceny, jak najbardziej to wystarcza.

Termin pobytu: marzec 2014
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Anjaa927
Zrecenzowano: 25 marca 2014

polecam na wypady z rodziną jak i samemu.
Skrzydło hotelu po generalnym remoncie - pokoje świecą czystością.
bogate śniadanie w formie szwedzkiego stołu
położenie, miła obsługa.
gorąco polecam!!!!!!!!!!