“najgorszy w życiu”
TamPo Ramen — recenzja

TamPo Ramen
Nr 158 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 1 września 2019

tu nie ma co opisywać niejadalny wywar z kości ,już piana na ramenie dawała do myślenia nigdy więcej ,na szczęście po drugiej stronie jest Bułkęs :-)

Termin wizyty: kwiecień 2019
3  Dziękujemy, DayTrip737563

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen Genialny. Wiedza właściciela imponuje. Jedzenie przepyszne. Nie przepadam za Ramenem ale tu jeszcze wrócę bo w końcu smakowało! Polecam

1  Dziękujemy, Marcin C
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam. Lokal mały i ciasny ale jedzenie nadrabia...
Bardzo dobrze zbalansowane smaki.
Durze porcje ramenu.

1  Dziękujemy, rafilive
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie oceniam czy kucharz jest wirtuozem japonskiej kuchni bo pierwszy raz mielismy okazje sprobowac ramen. Szczerze? Jesli tak smakuje ramen to nikt z nas kolejny raz tu nie wroci. Szkoda. Wyglad zup zachecajacy do jedzenia jednak po sprobowaniu... Ramen shoyu jak dla mnie to zupa zalana polowa butelki sosu sojowego. Zawartosc sycaca jednak kopletnie bez szału. Ramen Miso rowniez bez wyrazistego smaku do ktorego chcialoby sie wracac. Mdła. Ceny zup 30-32 zl, nie na kazda kieszen. Pierozki gyoza miniaturowe. Ogole wrazenie. Absolutnie nic specjalnego, chociaz mielismy ochote na kulinarnie pyszna podroz do kraju kwitnacej wisni. Szkoda.

1  Dziękujemy, soxiara
Zrecenzowano 25 lipca 2019

To był mój pierwszy smakowy kontakt z ramenem, więc nie mam porównania do innych. Ale bardzo mi smakował, jadłem shoyu za 30 zł. Porcja wielka, można się najeść do syta. Sam lokal mały i prosto urządzony, dość jasny.

1  Dziękujemy, Fourzerozero

TamPo Ramen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w TamPo Ramen? Podziel się wrażeniami!