Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel czysty, miły, obsługa przyjazna. Ale to śniadanie! Wspaniałe i zawsze lubię tam jadać. Wszechstronne, świeże, pyszne, zdrowe. Udogodnienia i dostępność do lobby, wraz z lokalnymi produktami, super.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Roam56094486424
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInnbyRadissonKat, Kierownik ds. PR, Park Inn by Radisson KatowiceOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Szanowny/a Roam56094486424,

Ogromnie dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie najwyższej oceny dotyczącej pobytu w Hotelu Park Inn by Radisson w Katowicach.

Jest nam niezmiernie miło, że udało nam się sprawić, że pobyt był naprawdę udany! Cieszymy się bardzo, że nasi goście doceniają nasze starannie przygotowywane śniadania!

Zapraszamy serdecznie do ponownych wizyt w naszym Hotelu.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel mieszczący się w wysokim 10-piętrowym budynku, w bliskim sąsiedztwie parku śląskiego, przy ruchliwej ulicy. Personel w recepcji miły i uczynny. Pokój obszerny, dobrze wyposażony, jednakże zarówno meble (wytarte oparcia fotelików), jak i łazienka (zatkana kamieniem słuchawka prysznicowa, odstająca szyba osłonowa od wanny - woda leje się na podłogę, mini umywalka?! ), mocno zużyte zasłony (prawa naderwana). Łóżko duże, pościel i ręczniki czyste. Klimatyzacja (temperatura w dzień ok 32°C) mało wydajna - nastawienie na 5°C ledwo schładza pokój. Noc spokojna i cicha. Śniadanie nie warte wzmianki - chyba, że o cenie 65zł/os. ????!!!! Reasumując tanio (oprócz horendalnie drogiego śniadania w stosunku do jego treści), ale bez fajerwerków.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bogus_awb860
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInnbyRadissonKat, Kierownik ds. PR, Park Inn by Radisson KatowiceOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowny Panie bogus_awb860,

Ogromnie dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie oceny dotyczącej Pana pobytu w Hotelu Park Inn by Radisson w Katowicach.

Bardzo mi przykro, że nie zaspokoiliśmy wszystkich Pana oczekiwań względem hotelu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z wyposażeniem w pokoju.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za pozostawienie uwag dochodzących obiektu, które z pewnością pomogą nam w podniesieniu standardu świadczonych przez nasz Hotel usług oraz mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Pana ponownie w naszym Hotelu, a kolejny pobyt będzie w 100% udany!

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Wszystko pozornie ok kilka małych szczegółów do poprawy . Polecam tak czy inaczej innymi. Cena średnia ale pokój przyjemny . Balkon tez super choć urwana klamka od drzwi troszkę szpeci i sprawia problemi. Najważniejsze było to że klima buczy aczkolwiek nie daje żadnego chłodu...lekko złamane powietrze.

Dziękujemy, kkrawc527717
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInnbyRadissonKat, Kierownik ds. PR, Park Inn by Radisson KatowiceOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowny/a kkrawc527717,

Ogromnie dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie oceny dotyczącej pobytu w Hotelu Park Inn by Radisson w Katowicach.

Jest nam niezmiernie miło, że udało nam się sprawić, że Państwa pobyt był udany, jednakże chcielibyśmy przeprosić za drobne niedogodności napotkane w pokoju.

Liczymy, że będziemy mieli okazję gościć Państwa w przyszłości, a kolejny pobyt będzie miłym zaskoczeniem.

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel zaskoczył pozytywnie. Chociaż pokoje są bardzo małe to zgrabnie urządzone i funkcjonalne. Bardzo dobre jedzenie w restauracji. Uwazam jednak, ze opłata 65 pln za śniadanie jest mocno wygórowana.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, pszyma603847

Szanowny/a pszyma603847,

Cieszę się, że spełniliśmy wszystkie Państwa oczekiwania. Doceniamy uwagi dotyczące ceny śniadania, które z pewnością pomogą nam w podniesieniu standardu świadczonych przez nasz Hotel usług.

Zapraszamy serdecznie do ponownych wizyt w naszym Hotelu. Uczynimy wszystko, aby nadal otrzymywać od Państwa pozytywną rekomendację świadczonych przez nasz hotel usług.

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Świetnie zlokalizowany ale niezbyt wygodny hotel - brudno w pokoju, uszkodzone sprzety (armatura, sejf).
Smaczne śniadania (świetny omlet), miła i rzetelna obsługa.
Ogólnie stosunek ceny do jakości zadowalający ale bez szału.

Dziękujemy, awutang

Szanowny/a awutang,

Ogromnie dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie oceny dotyczącej Państwa pobytu w Hotelu Park Inn by Radisson w Katowicach.

Ogromnie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Państwa uwagi zostały przekazane do naszego zespołu w celu weryfikacji oraz wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Jednakże cieszymy się, że śniadanie przypadło do Państwa gustu.

Doceniamy pozostawiony komentarz i mamy ogromna nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Państwa w przyszłości, a kolejny pobyt będzie w 100% udany!