Dominikana Wycieczki Fakultatywne

W sumie mieliśmy pięć. Wszystko rewelacja. Przed każdą wycieczką wiadomość o której odbiór z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
przemekkosinski
Gostynin, Polska
Wycieczka do Sando Domingo

Krzysztof przewodnik jest najlepszy, dowiesz sie wszystkiego o Dominikanie, wielka wiedza I miły... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2019
89mariuszn

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krzysztof przewodnik jest najlepszy, dowiesz sie wszystkiego o Dominikanie, wielka wiedza I miły człowiek.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 89mariuszn
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Szczerze polecam wycieczki w Dominikanie z biurem Tropical Sun, koniecznie z przewodnikiem Krzysztof Jachym! Byliśmy z nim na Saonie, Samanie, w Santo Domingo. Dodatkowo z Ula na Vida Dominicana. Wszystkie wycieczki zorganizowane rewelacyjnie, dużo ciekawych informacji, świetnej zabawy, oczywiscie rumu . Polecam zakup wycieczek w Dominikanie z tego biura. W pełni polska obsługa , na 6!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, TURYSTA072015
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Brudny stary katamaran, najbrzydsza plaża na Saonie, stare połamane leżaki, brudne materace, zimne jedzenie

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 124magdaw