“Włoska kuchnia dla fanów motoryzacji”
La Squadra Ristorante — recenzja

La Squadra Ristorante
Nr 75 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo ciekawe miejsce na mapie Katowic Restauracja dla fanów motoryzacji w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Ferrari i Maserati. Jedzenie bardzo smaczne - bardzo przypadło mi do gustu Gramigna con Salsiccia. Także tiramisu było pyszne. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Wokół piękne fury i gadżety motoryzacyjne. Przy ładnej pogodzie można skorzystać ze stolików na tarasie. Dla mnie trochę brakuje tam "ciepłego, sympatycznego" klimatu - to pewnie wynik dużych przestrzeni i ogromnej wysokości lokalu oraz relatywnie nie dużej ilości stolików i gości. W cenie zaskoczył mnie koszt dzbanka zaproponowanej nam lemoniady...30zł ☹ Jeśli ktoś lubi włoską kuchnię i ma bzika na punkcie motoryzacji, to powinien tam wpaść...

Dziękujemy, jarekmat

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja tak na spotkanie rodzinne jak i wypad we dwoje. Nie za duże ale za to konkretne menu, a potrawy serwowane wprost pyszne. Ceny bardzo przyzwoite, a smaczku dodają fajne samochody, które można w środku sobie zobaczyć.

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Przyjeżdżam do Was z przyjaciółkami, zawsze wychodzimy zadowolone, najedzone i oczarowane obsługą oraz przygotowanymi potrawami.

Dziękujemy, ppaattkkaa
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy w restauracji kolację na zewnątrz w ogródku . Polędwica, krewetki , krem z pomidorów . . Ceny powyżej przeciętnej ale wszystko smaczne . Restauracja używa dobrych składników , jedzenie świeże, smaczne.
Na wyjątkową pochwałę zasługuje obsługa.
Kelner przesympatyczny , uśmiechnięty i grzeczny . Służył pomocą i starał się jak rzadko .

Dziękujemy, benidorm11111
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój prosty, ale przyjemny dla oka. W tle włoskie radio. Dania wyjątkowo intensywne w swoim smaku. Miła i profesjonalna obsługa. Obecność szybkich i włoskich samochodów jeszcze bardziej podkreśla włoski charakter tego miejsca. Warto zawitać, zjeść i jeszcze raz powrócić.

Dziękujemy, 681kacperh

La Squadra Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Squadra Ristorante? Podziel się wrażeniami!