Katowice

“Polecam serdecznie”
BistrOficyna — recenzja

BistrOficyna
Nr 78 wśród 495 Restauracje (Katowice)

Miłe, klimatyczne miejsce. Pyszny sernik i duży wybór bardzo dobrych win. Przemiłe i pomocna obsługa .

Dziękujemy, Patrycja H

Zrecenzowano 29 maja 2019

Wystrój, nastrój, położenie nieciekawe. Jedzenie, cóż... rozczarowujące. Ryba ociekała tłuszczem , smaki bardzo średnie, a jak na Top Chefa kiepsko. Raczej dla studentów na szybki lunch.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ewelina K
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Idąc za sławą uczestnika Top szefa wpadliśmy na małą degustację.
I tak: sajgongi z kaczką to świetny pomysł i naprawdę dobre połączenie. Żurek rewelacyjny, no może trochę za dużo kiełbasy ale co kto lubi. Danie główne to było risotto z kurczakiem supreme - bardzo smaczne oraz smażone boczniaki-były ok.
Wystrój raczej ascetyczny, o intymność raczej trudno. Ceny do przyjęcia, wielkość dań ok, krótka lista dań. Ważne że można spróbować połączeń różnych smaków i kuchnia jest urozmaicona.
Jeszcze pewnie wpadniemy.

Dziękujemy, Tomasz I
Zrecenzowano 28 marca 2019

Zachęcona komentarzami i faktem że na kuchni mamy Top chefa wybraliśmy się do Bistro i... hmmm, nie wiem, nie było jakoś szczególnie źle, powiedziałabym, że przeciętnie. Mieliśmy mało czasu wiec zdecydowaliśmy się na menu lunchowe i strasznie długo to trwało (całość posiłku prawie 1,5h), a na sali byliśmy tylko my i może dwa dodatkowe stoliki zajęte. Podpłomyki były fajne, pizza niestety strasznie sucha, rosół z makaronem z naleśników fajnie wyglądał na talerzu ale był chłodny i mało wyrazisty (poza mocnym smakiem grzybków, ale to nie miała być przecież grzybowa), do tego udko z kurczaka z ryżem z pomidorami - to akurat było nie smaczne, ryż rozgotowany, słony. Deser - ciasto marchewkowe - super. Ceny nie są wygórowane, obsługa kelnerska sympatyczna.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Monika_Radek
Zrecenzowano 3 marca 2019

Bezglutki nie mają tam po co iść. Mimo zapewnienia, że będzie ok, było bardzo nie ok. Może innym tam smakuje, mnie nie, tym bardziej, że jestem bezglutem. Ale kawa była przyzwoita. W piątek wieczorem pusto.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Bodejka

BistrOficyna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w BistrOficyna? Podziel się wrażeniami!