“Super miejsce”
Flamingoo cafe&decor — recenzja

Flamingoo cafe&decor
Nr 84 wśród 480 Restauracje (Katowice)
Okolica: Śródmieście
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 5 września 2019

Polecam śniadania w przerwie między zajęciami.
Tosty z mozzarella i pomidorami + sałatka - pychota! Wszystko świeże. Kawa sztos!
Najładniejsze miejsce w tej części Katowic.

Dziękujemy, Paulina P

Zrecenzowano 3 września 2019

Świetna obsługa, pyszne jedzenie, cudowne desery, wyśmienita kawa... a do tego ten wystrój. Uczta dla zmysłów!

Dziękujemy, Lesny G
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Sernik i kawa rewelacyjne i dobrze podane. Hiszpanska nuta w tle akurat bardzo przypadla mi do gustu... Bardzo mile miejsce warte polecenia...

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, climber5a
Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca mogę polecić ten lokal, świetne jedzenie, uśmiechnięta obsługa, klimatyczny wystrój, a kawa przepyszna! Kolejne miejsce warte uwagi na mapie Katowic :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kasiakato
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam niedawno, przemiła obsługa. Kolega zamówił śniadanie, które było dobre i wyglądało super, natomiast ja zjadłam ciasto budyniowe, po które z pewnością wrócę :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Estera M

Flamingoo cafe&decor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Flamingoo cafe&decor? Podziel się wrażeniami!