“Polecam restauracje”
Food&Ball — recenzja

Food&Ball
Nr 82 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 8 września 2019

Świetne jedzenie .Super atmosfera za każdym razem odkrywam coś nowego .Polecam na spotkania w gronie rodziny jak i na fajne miejsce gdzie zabierzesz znajomych

Dziękujemy, Jagoda K

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa i jakość na najwyższym poziomie... Food&Ball to nie tylko sport ale także wyśmienite dania & trunki... Polecam każdemu kto chce poczuć jakości w najwyższym wymiarze...

Dziękujemy, fryzjer78
Zrecenzowano 7 września 2019

Było pysznie! Będę tu trafiać częściej niż Arek do bramki!

Restauracja godna polecenia, wystrój znakomity, obsługa przemiła na wysokim poziomie.

Do zobaczenia!

Dziękujemy, kopytalke
Zrecenzowano 7 września 2019

Super jedzonko. Szybko, sprawnie. Fajnie i miło spędzony czas w rodzinnym gronie. Polecam nie tylko miłośnikom futbolu

Dziękujemy, XDFun
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe przyjemne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem , bardzo miła obsługa , dobre drinki . Polecam

Dziękujemy, 780_ukaszm

Food&Ball — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Food&Ball? Podziel się wrażeniami!