“Restauracja godna Polecenia”
Food&Ball — recenzja

Food&Ball
Nr 90 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 7 września 2019

Było pysznie! Będę tu trafiać częściej niż Arek do bramki!

Restauracja godna polecenia, wystrój znakomity, obsługa przemiła na wysokim poziomie.

Do zobaczenia!

Dziękujemy, kopytalke

Zrecenzowano 7 września 2019

Super jedzonko. Szybko, sprawnie. Fajnie i miło spędzony czas w rodzinnym gronie. Polecam nie tylko miłośnikom futbolu

Dziękujemy, XDFun
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe przyjemne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem , bardzo miła obsługa , dobre drinki . Polecam

Dziękujemy, 780_ukaszm
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie kojarzę drugiej takiej restauracji szczególnie w regionie, która miałaby tak ciekawy klimat. Jest to miejsce zarówno dla fanów piłki nożnej, ale i osoby nie interesujące się sportem znajdą tutaj coś dla siebie. Obsługa kelnerska stoi na wysokim poziomie. Dania podane są w bardzo ładny sposób. Są bardzo smaczne, a ich cena nie jest wygórowana. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce.

Dziękujemy, mat300sh
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszedłem tam pracować, spędziłem 6h i muszę przyznać, że miejsce to miło mnie zaskoczyło. Oferta obiadowa bardzo dobra, obsługa profesjonalna, ceny ok patrząc na to co dostajemy, wystrój bardzo ładny, elegancki, fotele wygodne czy to do pracy czy żeby obejrzeć mecz!
Polecam

Dziękujemy, Bodzio T

Food&Ball — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Food&Ball? Podziel się wrażeniami!