“Mega Przyjemnie ”
Food&Ball — recenzja

Food&Ball
Nr 98 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe przyjemne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem , bardzo miła obsługa , dobre drinki . Polecam

Dziękujemy, 780_ukaszm

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie kojarzę drugiej takiej restauracji szczególnie w regionie, która miałaby tak ciekawy klimat. Jest to miejsce zarówno dla fanów piłki nożnej, ale i osoby nie interesujące się sportem znajdą tutaj coś dla siebie. Obsługa kelnerska stoi na wysokim poziomie. Dania podane są w bardzo ładny sposób. Są bardzo smaczne, a ich cena nie jest wygórowana. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce.

Dziękujemy, mat300sh
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszedłem tam pracować, spędziłem 6h i muszę przyznać, że miejsce to miło mnie zaskoczyło. Oferta obiadowa bardzo dobra, obsługa profesjonalna, ceny ok patrząc na to co dostajemy, wystrój bardzo ładny, elegancki, fotele wygodne czy to do pracy czy żeby obejrzeć mecz!
Polecam

Dziękujemy, Bodzio T
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Okazją do odwiedzin było spotkanie biznesowe. Sama rekomendacja jako lokal Milika okazał się dużym magnesem oraz wzbudziła duże oczekiwania. Jednak o ile do obsługi i cen nie można się przyczepić to jakość jedzenia była dokładnie mówiąc średnia. Makaron z kaczką delikatnie mówiąc pływał w tłuszczu a gnocchi musieliśmy szukać pod sosem pomidorowym. Spodziewałem się czegoś wow, było średnio.

Dziękujemy, MaciekOzi
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, przyjemnie, kulturalnie, miło! Ceny rozsądne, wystrój bardzo klimatyczny, dużo roślinności. Menu dobre dla każdego, mocno zróżnicowane. Obsługa na wysokim poziomie. Bardzo polecam.

Dodatkowo jeśli ktoś jest fanem piłki nożnej, to jest miejsce dla niego. Co chwila TV z akcentami piłkarskimi.

Dziękujemy, sebastianw4

Food&Ball — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Food&Ball? Podziel się wrażeniami!